×

Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 5600

5 ritmų šokio seminaras Elementaru!

2012 m. lapkričio 24 - 25d. (šeštadienis - sekmadienis), 11 - 18val.

„Elementaru!“ – tai pagrindinė 5 ritmų laisvo šokio meditacijos technika. Pasikviesime į pagalbą penkias stichijas (elementus): žemę, ugnį, vandenį, orą ir eterį. Jie paprastu, konkrečiu, apjungiančiu būdu supažindins mums su penkiais ritmais: tėkme, staccato, chaosu, lyrika ir ramybe. Šio seminaro metu penkių ritmų judėjimas taps penkių stichijų šokiu.

Tėkmė
Tekantys, švelnūs judesiai. Šiame ritme sutelkiame dėmesį į savo vidų. Būtent čia, banga įgauna jėgą.
Staccato

Staccato – atvirų, tikslių su sustojimais judesių, aiškių ribų ritmas. Tai yra drąsos, ryškumo, emocionalumo teritorija. Galimybė parodyti save ir pamatyti kitus.

Chaosas

Atsipalaidavimo, pasidavimo, atsidavimo, priėmimo, chaoso ritmas. Čia mes savo valia paleidžiame kontrolę ir išeiname už asmeniško „aš“ ribų.

Lyrika

Minkšti, pasikartojantys, nešantys mus iš vienos vietos į kitą, judesiai. Kūrybos, individualumo, neturinčios kompromisų išraiškos erdvė.
Ramybė

Tuštumos, erdvės, kvėpavimo ritmas. Kūnas labai aiškiai, be jokių abejonių ar vertinimų atsako kas vyksta jūsų viduje tiek einant į kontaktą su kitais, tiek jaučiant erdvę.

Aleksandras Nikiforovas – sertifikuotas 5 ritmų mokytojas, veda seminarus Rusijoje ir Ukrainoje. Gyvena ir dirba Londone. Mokėsi pas beveik visus žymius 5 ritmų metodo mokytojus, įskaitant Gabrielle Roth, šios technikos autorę. Nuo 2000 metų Aleksandras praktikuoja jogą, nuo 2004
metų – transcendentinę meditaciją. Dirba konsultantu informacinės analitinės vadybos srityje pasaulinėje kompanijoje Mckinsey and Company ir juridinėje firmoje.
http://www.5ritmov.com/
Seminaro kaina: užsiregistravus iki apkričio 10d. kaina - 300lt, vėliau - 375lt
Seminaro vieta: Saviugdos centras Arkanas, Sąjungos a. 6, Kaunas

Laikas : 11- 18 val.
Būtina išankstinė registracija!
Registracija:
867823217, virginanaster@gmail.com (Virginija)
865543665, arkanas@info.lt (Inga)

Daugiau informacijos... http://www.arkanas.lt/renginiai/5-ritmu-sokio-seminaras-elementaru-5-ritmai-5-stichijos-su-aleksandru-nikiforovu/

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
1 / 1 5 ritmų šokio seminaras Elementaru!

Skelbimas „5 ritmų šokio seminaras Elementaru!“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-10-18. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Skelbimo nr.:
177739
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
477
Atnaujintas:
2012-10-18 20:32