2012 metu lietuviu kalbos iskaita

Nebrangiai parduodu kokybiškai parašytas 2012 metų lietuvių kalbos kalbėjimo įskaitos potemes, puikūs darbai, patikrinti mokytojos, ištaisyti ir įvertinti aukštais balais. Kas nori gauti lengvą pažymį įskaitos dieną šie darbai kaip tik Jums. Turiu parengęs 7min. visus NEC reikalavimus atitinkančias kalbas. Įskaitas rašau ne pirmi metai, todėl žinau ko reikia stipriai kalbai. Šiuo metu esu paruošęs 9 potemes:

12 klasės lietuvių kalbos potemės:
1. Šiandien vis dažniau prabylama apie skaitmeninę knygą vietoj įprastos. Ką jūs manote apie knygą skaityklėje skaitymo kultūros požiūriu? Kokių permainų žmogui gali atnešti tokie pokyčiai?
2. Apie Lietuvos partizanų karą ir jų tragišką likimą sukurta nemažai liaudies dainų. Kodėl? Kokios jos? Iliustruokite savo aiškinimą konkrečiais pavyzdžiais.
3. Šiandien kalbama apie jaunystės kultą – visi privalo būti gražūs, veržlūs, energingi. Ką jūs manote apie diskriminaciją dėl amžiaus ir visuomenę, neigiančią senatvę?
4. UNESCO Pasaulio paveldo konvencija apibrėžia, kas yra pasaulinės reikšmės gamtos ir kultūros paveldas. Ką jūs manote apie šios taptautinės organizacijos paveldosauginę veiklą Lietuvoje, saugomus objektus ir to saugojimo svarbą Lietuvai?
5. Ką manote apie televizijos vaidmenį ugdant visuomenę? Palyginkite skirtingų laidų stilistiką, informatyvumą, profesionalumą.

10 klasės lietuvių kalbos potemės:

1. Pristatykite ir įvertinkite kelias jaunimui skirtos lietuviškos žiniasklaidos priemones. Paaiškinkite, kuo jos jums patrauklios, kuo – ne.
2. Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite.
3. Remdamiesi keliais pavyzdžiais, paaiškinkite, kodėl, jūsų manymu, buvo ir yra draudžiamų knygų.
4. Žmonija nuolat bando sukurti visiems suprantamą, tobulą kalbą. Pristatykite tokių bandymų ir argumentuotai paaiškinkite, kuris iš jų labiau pavyko.
Kreiptis skype : go-get
el.paštu : ghs1337@gmail.com
tel.nr 864120630
Kaina 10-15 litu

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:

Skelbimas „2012 metu lietuviu kalbos iskaita“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-02-10. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Tadas
Klaipėda
Skelbimo nr.:
160152
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
432
Atnaujintas:
2012-02-10 00:00