2012 metų kokybiškas lietuvių k įskaitų rašymas

Sveiki.Esu baigęs VU lietuvių kalbos filologiją.Todėl už nedidelį mokestį galiu parašyti kokybiškas kalbas 12 bei 10 kl. lietuvių k. įskaitai. Darbai patikrinti mokytojos, argumentuoti, nuoseklūs, yra literatūrinis kontekstas, išlaikyta tvarkinga darbo struktūra, atitinka visus NEC reikalavimus.Įskaitas rašau jau treti metai, todėl žinau ko reikia stipriai ir gerai kalbai.Šiuo metu esu parašęs 14 potemių:

12 klasės lietuvių kalbos potemės:

1. Šiandien vis dažniau prabylama apie skaitmeninę knygą vietoj įprastos. Ką jūs manote apie knygą skaityklėje skaitymo kultūros požiūriu? Kokių permainų žmogui gali atnešti tokie pokyčiai?

2. „Kompiuterio išradimas – tai technologinis proveržis, jaukiantis ne tik buitį, bet ir protus. Jis diktuoja savas kalbos taisykles“, – teigia kalbininkas Antanas Smetona. Kaip lietuvių kalba reaguoja į šį technologinį proveržį?

3. Apie Lietuvos partizanų karą ir jų tragišką likimą sukurta nemažai liaudies dainų. Kodėl? Kokios jos? Iliustruokite savo aiškinimą konkrečiais pavyzdžiais.

4. Ką manote apie televizijos vaidmenį ugdant visuomenę? Palyginkite skirtingų laidų stilistiką, informatyvumą, profesionalumą.

5. UNESCO Pasaulio paveldo konvencija apibrėžia, kas yra pasaulinės reikšmės gamtos ir kultūros paveldas. Ką jūs manote apie šios taptautinės organizacijos paveldosauginę veiklą Lietuvoje, saugomus objektus ir to saugojimo svarbą Lietuvai?

6. Apie Lietuvos partizanų karą ir jų tragišką likimą sukurta nemažai liaudies dainų. Kodėl? Kokios jos? Iliustruokite savo aiškinimą konkrečiais pavyzdžiais.


10 klasės lietuvių kalbos potemės:

1. Kaip apie gėrio ir blogio kovą kalbama šiuolaikinėje kultūroje. Argumentuokite savo požiūrį.

2. Kompiuteriniai žaidimai – visavertė šiuolaikinės kultūros dalis. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite.

3. Remdamiesi keliais pavyzdžiais, paaiškinkite, kodėl, jūsų manymu, buvo ir yra draudžiamų knygų.

4. Žmonija nuolat bando sukurti visiems suprantamą, tobulą kalbą. Pristatykite tokių bandymų ir argumentuotai paaiškinkite, kuris iš jų labiau pavyko.

5. Pristatykite kelių jums įdomiausių pavardžių kilmę ir reikšmę, argumentuokite savo pasirinkimą. Paaiškinkite, kada ir kaip atsirado pavardės.

6. Lietuvių kalbos istorija gali būti įdomi. Pristatykite jums įdomiausius jos faktus ir argumentuotai paaiškinkite, kuo jie jums patrauklūs.

7. Pristatykite ir įvertinkite kelias jaunimui skirtos lietuviškos žiniasklaidos priemones. Paaiškinkite, kuo jos jums patrauklios, kuo – ne.

8. Kiekviena tauta mandagumą supranta skirtingai. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite.
Kaina 10-20LT Kontaktai: skype: xadrizx tel: 865865209 e-mail: audskri@gmail.com

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
1 / 1 2012 metų kokybiškas lietuvių k įskaitų  rašymas

Skelbimas „2012 metų kokybiškas lietuvių k įskaitų rašymas“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-02-16. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
adri5
Marijampolė
Skelbimo nr.:
160591
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
398
Atnaujintas:
2012-02-16 00:00