12kl potemes

Esu vilniaus universiteto studentas, rasau potemes jau ne vienerius metus, dabar esu parases sias potemes: Kalba 1 . „Drastiškai ir įžūliai klausiu: gal jau atėjo metas minėti kalbos praradimo dieną, jos įžengimą į Didįjį žodyną, užleidžiant vietą svetimai kalbai. Atrodo, tarytum vyksta kažkoks puolimas prieš visa tai, ką vadiname lietuviškumu“ (Justinas Marcinkevičius, „Dienoraščiai ir datos“. Vilnius, 2011). Ką apie tai manote? Argumentuokite savo požiūrį.
Kulturos 11 Ką manote apie televizijos vaidmenį ugdant visuomenę? Palyginkite skirtingų laidų stilistiką, informatyvumą, profesionalumą. sios potemes turiu ir skaidres,kaina su skaidremis 15 lt.
Kalbos 8. „Kompiuterio išradimas – tai technologinis proveržis, jaukiantis ne tik buitį, bet ir protus. Jis diktuoja savas kalbos taisykles“, – teigia kalbininkas Antanas Smetona. Kaip lietuvių kalba reaguoja į šį technologinį proveržį?

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:

Skelbimas „12kl potemes“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-03-20. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.

Komentarai
Deividas
Šiauliai
Skelbimo nr.:
163759
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
267
Atnaujintas:
2012-03-20 00:00