Šis skelbimas viešai nepublikuojamas ir matomas tik jums. Skelbimai gali būti nerodomi todėl, kad yra pasikartojantys ir/arba neatitinka minimalios kokybės rekomendacijų. Jeigu manote, jog įsivėlė klaida – praneškite skelbimų redaktoriui.

kaina – 19 Eur

100% alijošiaus sultys

100% alijošiaus sultys. Sertifikuota International Aloe Science Council IASC aloe vera sertifikatu. Aloe vera sultys prisideda prie glikemijos kontrolės pagerinimo ir padeda išlaikyti tinkamą cukraus kiekį kraujyje bei skatina insulino išsiskyrimą. Alijošius yra viena iš kertinių mitybos sudėtinių dalių, kurią sudaro vitaminai B1, B2, B6, C, niacinamidas (vit.B3), cholinas (vit.B4) bei 18 amino rūgščių. Alavijų sultys yra produktas, kuriam svarbus gamybos procesas. Alavijas apdorojimo metu labai lengvai praranda savo naudingąsias savybes, todėl Nature’s Sunshine stengiasi, kad jis būtų kuo mažiau apdorojamas. Kiekvienas alavijo lapas supjaustomas, po to pašalinama karti išorinė lapo dalis.
Po šios procedūros lieka tik gelis, kuris po kelių minučių virsta skysčiu. Nature’s Sunshine apdorojamas tik skystis. Aloe vera sultys (Aloe barbadenis Mill.)
turi teigiamą poveikį nuovargiui, padeda skatinti medžiagų apykaitą ir stiprina imunitetą. Taip pat palaiko virškinimo sistemos sveikatą, virškinimą, ir prisideda prie reguliarios žarnyno funkcijos. Aleo vera sultys prisideda prie glikemijos kontrolės pagerinimo ir padeda išlaikyti tinkamą cukraus kiekį kraujyje bei skatina insulino išsiskyrimą.

Aloe vera sultys padeda išlaikyti tinkamą cukraus kiekį kraujyje.
Aloe vera sultys palaiko virškinimą ir prisideda prie reguliarios žarnyno funkcijos.

https://www.melynziede.lt/alijosiaus-sultys-aloe-vera

Visi mano skelbimai puslapyje eurainet

1 / 1 100% alijošiaus sultys
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs skelbimai:
Komentarai
Paulius
Kaunas
Skelbimus talpina nuo 2014 metų 05 mėn.
Skelbimo nr.:
261660
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
381
Atnaujintas:
2019-04-14 22:30