kaina – 1 Eur
8 647 XXXX

kaminu valymas Kaune

kaminu valymas Kaune
Valymas, bei kaminų priežiūra Kaune ir Kauno rajone. Paslaugos teikiamos tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais, su klientais iš anksto sutartu laiku telefonu. Kaminkrėčiai atlieka:Kaminų, dūmtraukių, valymas, krosnių valymas ir remontas, Kieto kuro katilų valymas ir priežiūra,lietvamzdžiu, lataku valymas Ventiliacijos angų valymas ir t.t Kaminu valymas Kaune, kaminu murinimas, kaminu montavimas, kaminu remontas, idealai, indeklai, pristatomas kaminas, naujas kaminas, kaminkrėtys, kaminkrecio paslaugos, kaminu restauravimas, kaminų priežiūra bei profilaktika. Teiraukitės telefonu ir viską sutarsime už suderėtą nebrangią kainą.
Valymas, bei kaminų priežiūra Kaune ir Kauno rajone. Paslaugos teikiamos tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais, su klientais iš anksto sutartu laiku telefonu. Kaminkrėčiai atlieka:Kaminų, dūmtraukių, valymas, krosnių valymas ir remontas, Kieto kuro katilų valymas ir priežiūra,lietvamzdžiu, lataku valymas Ventiliacijos angų valymas ir t.t Kaminu valymas Kaune, kaminu murinimas, kaminu montavimas, kaminu remontas, idealai, indeklai, pristatomas kaminas, naujas kaminas, kaminkrėtys, kaminkrecio paslaugos, kaminu restauravimas, kaminų priežiūra bei profilaktika. Teiraukitės telefonu ir viską sutarsime už suderėtą nebrangią kainą

1 / 5 kaminu valymas Kaune
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs darbai, paslaugos:

Skelbimas „kaminu valymas Kaune“ paskutinį kartą atnaujintas 2019-05-14. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs darbai, paslaugos“ turinį.

Komentarai
KaminuValymas
Kaunas
Skelbimus talpina nuo 2015 metų 08 mėn.
Skelbimo nr.:
228707
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
2543
Atnaujintas:
2019-05-14 13:05