Šis skelbimas viešai nepublikuojamas ir matomas tik jums. Skelbimai gali būti nerodomi todėl, kad yra pasikartojantys ir/arba neatitinka minimalios kokybės rekomendacijų. Jeigu manote, jog įsivėlė klaida – praneškite skelbimų redaktoriui.

Kaina sutartinė

FOTOFILMAS

FOTOFILMAS - tai tarpdisciplininio meno kūrinys, kuriame apjungta fotografija, muzika, tekstas. Tradicinėje fotografijoje yra užfiksuota viena akimirka, o fotofilme iš daugelio atskirų fotografinių kadrų sukuriamas dinamiškas mini siužetas – fotopasakojimas su garsu ir tekstu.
Fotofilmas – tai idealus būdas parodyti nuotraukas savo draugams ir giminaičiams, pasinerti į prisiminimus su mylimaisiais

Šiuo metu daug užsiemu vestuvių fotografavimu, tačiau priimu užsakymus ir asmeninėm fotosesijom, krikštynų, gimtadienių, daiktų fotografiją, reklamos pagalba, todėl skatinu nesidrovėti ir parašyti man kokios paslaugos jums labiausiai reikia, visada esu linkusi rasti tinkamą jums sprendimą. Kainos tikrai prieinamos, galiu pasiūlyti jums skirtingus variantus pagal Jūsų suplanuotą biudžetą, ar tai 200e, ar 2500e.
Mano stilius: šiuolaikiška profesionali vestuvių fotografija, elegantiškai pasakojanti dviejų mylimųjų istoriją. Savitas požiūris į dviejų žmonių santykius.


DIRBU JUMS.
Vilma.
861388696.
el.vil45jan@gmail.com

1 / 1 FOTOFILMAS
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairūs darbai, paslaugos:
Komentarai
Vilma
Visa Lietuva
Skelbimus talpina nuo 2016 metų 05 mėn.
Skelbimo nr.:
254471
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
677
Atnaujintas:
2019-02-02 11:12