Įvairių gamintojų rekuperatorių prekyba ir montavimas oris.lt

Kaina sutartinė

Žinomų gamintojų rekuperatoriai. Taip parduodame ir montuojame šilumos siurblius, kondicionierius.

Mini rekuperatoriai pasižymi visiškai nauju požiūriu į oro kokybę – šiluma iš ištraukiamo oro yra regeneruojama keramikiniame šilumokaityje ir grąžinama su šviežio oro srautu į Jūsų namus. Mini rekuperaciniai įrenginiai, kurie ištraukia užterštą orą laukan ir tiekia šviežią orą į patalpas. Veikimas - įrengti aukšto efektyvumo energiją taupantys EC (neturintys šepetėlių) ventiliatoriai. Šilumos regeneracija sugražina šilumą iš šalinamo oro, sumažina šildymo kaštus, bei tiekia švarų orą į patalpas. Aukšto naudingumo keramikinis šilumokaitis pasiekia šiluminį efektyvumą iki 90%. Darbo temperatūrų diapazonas -20 – +50 0C.
Electrolux Star plokšteliniai palubiniai rekuperatoriai - tiekimo įrenginiai pasižymi visiškai nauju požiūriu į oro kokybę bei energijos taupymą, kuris remiasi šiuolaikinėmis medžiagomis ir inovaciniais ventiliacijos sprendimais. Rekuperatoriaus konstrukcijos ypatybė – padidintas šešiakampio formos membraninio tipo itin efektyvus šilumos mainų (rekuperacijos) blokas – šilumokaitis, kuris leidžia užtikrinti ne tik šilumos mainus, bet ir drėgmės apykaitą. Šilumos mainai suteikia galimybę nešildyti papildomai tiekiamo į patalpą oro, norint pasiekti reikiamą temperatūrą, ir maksimaliai sumažinti elektros energijos sąnaudas. Drėgmės apykaita leidžia palaikyti reikiamą patalpos drėgmės lygį kuris nereikalauja kondensato surinkimo, bet kuriais darbo režimais, įskaitant atitirpinimą

Skelbimas „Įvairių gamintojų rekuperatorių prekyba ir montavimas oris.lt“ paskutinį kartą atnaujintas 2018-09-04. Siūlome peržiūrėti naujausią „Kita technika“ turinį.

1 / 13 Įvairių gamintojų rekuperatorių prekyba ir montavimas oris.lt
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Kita technika:
Komentarai
Oris
Visa Lietuva
Skelbimus talpina nuo 2018 metų 02 mėn.
Skelbimo nr.:
257006
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
654
Atnaujintas:
2018-09-04 08:50