Kaina sutartinė
8 659 XXXX

SEO paslaugos

SEO optimizacija paieškos sistemose, tai procesas reikalaujantis ne tik žinių bet ir laiko.

Žinomos paieškos sistemos tokios kaip: Google, Yandex, Yahoo, Mail ir kitos. Paieškos varikliai indeksuojantys Jūsų svetainę į kuo aukštesnes pozicijas paieškoje pagal tam tikrą raktinį žodį, frazę ar žodžius, frazes, kurie yra svarbūs ir atneštų didžiausios naudos pagal Jūsų teikiamas paslaugas (-ą) ar parduodamas (-us) prekes, produktus.
Paieškos sistemos pirmiausia atkreipia dėmesį į tinklalapio kokybę, sistemines klaidas, tekstų apimtį ir jų unikalumą, informacijos atnaujinimą, ir kitus nereikšmingai atrodančius kriterijų.

SEO optimizacija paieškoje susideda iš dviejų dalių:

Vidinis SEO optimizavimas:
- Tinklalapio sisteminių klaidų sutvarkymas, programinio kodo sutvarkymas, svarbių failų sutvarkymas, kad Jūsų tinklalapis taptų kuo draugiškesnis paieškos sistemoms.
- Meta duomenų sutvarkymas (Title, Keywords, Description ir t.t.).
- Paveikslėlių ir kitų elementų sutvarkymas.
- Vidinių nuorodų sutvarkymas (draugiškų URL).
- Informacinių tekstų tinklalapyje sutvarkymas (Galime patarti ką reikėtų koreguoti arba galime juos parašyti).
Jūsų tinklalapis turi būti suprantamas, skaitomas Jūsų lankytojams. Kad lankytojai galėtų lengvai skaityti ir lengvai rasti reikiamą informaciją.

Išorinis SEO optimizavimas:
- Sukuriamas išorinis SEO, padidinant atgalinių nuorodų skaičių (kur bus minima Jūsų tinklalapio informacija su nuorodomis į Jūsų tinklalapį).
- Rašome unikalius straipsnius ir juos sutalpiname (pagal Jūsų įmonės veiklą, tinklalapį, prekes, paslaugas ir t.t.).
- Sukuriame daug naudingų atgalinių nuorodų į Jūsų tinklalapį, įmonę pasklidusių internetiniame voratinklyje (registracija užsienio direktorijose).
- Tinklalapio iškėlimas į pirmas pozicijas paieškos sistemose pagal raktinį žodį (-ius), frazę (-es). Naudojame 5 – 10 raktinių žodžių ar frazių.


Visos paslaugos užsakomos atskirai, priklausomai nuo tinklalapio būklės, struktūros, esamų naudingų atgalinių nuorodų skaičiaus ir kitų kriterijų. Mūsų paslaugų kainos.

SEO optimizavimo paslaugoms minimalus terminas 6 mėnesiai.

Rezultatai pasiekiami jau po pirmo mėnesio

1 / 1 SEO paslaugos
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairios paslaugos:

Skelbimas „SEO paslaugos“ paskutinį kartą atnaujintas 2016-06-22. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairios paslaugos“ turinį.

Komentarai
Ruslanas
Skelbimo nr.:
184520
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
321
Atnaujintas:
2016-06-22 11:23