Kaina sutartinė
+370 609 XXXX

Profesionalus fotografas, fotopaslaugos!

www.fotostyle.org
facebook.com/juliettenikulinaphotography
Nuotrauka – tai smulkmenų menas, mes neturime laiko pakeisti siužeto, pastumti saulę nors vienam milimetrui, mes galime tik nuspėti, tik pabandyti aplenkti akimirką. Nuotrauka – tai įžvalgumo menas. Mano uždavinys surasti ir užfiksuoti kažką greičiau, nei Jums pavyktų to netekti...Jūsų šventė, kuriai Jūs taip ilgai ir atsakingai ruošiatės, pralėks kaip viena akimirka, o Jūs, perpildyti ilgai lauktų lūkesčių emocijomis, jaudulio ir sambrūzdžio, taip ir nepaliksite ryškių ir „sultingų“ atsiminimų apie šį nuostabų įvykį. Nuotrauka – tai mano aistra, dėl ko aš su mielu noru pasistengsiu Jums padėti! Kiekviena atskira fotosesija – tai inividualus požiūris, scenarijaus vystymasis, suderintas kartu su Jūsų pageidavimais, skoniais ir kas yra svarbiauisa tiesiogiai suderintas su Jūsų asmeniniu vidiniu pasauliu!Mano nuomonė yra tokia: fotografas turi gerbti ir sėkmingai darbuotis visomis nuotraukų rūšimis. Taip aš užsiėmu vestuvinėmis , reportažinėmis, asmeninėmis, šeiminininėmis, bei vaikiškomis fotosesijomis, o taip pat įvairių renginių ir švenčių (krikštynų, mergvakarių, bernvakarių, jubiliejų, korporatyvinių vakarėlių ir kt.) fotografavimu. Padėsiu pasiruoštis vestuviniai fotosessijai, sukurti šeimos ir asmeninęs fotosesijąs; padarysiu vaiku nuotraukas, nufotografosiu krikštinas ir kitus renginius.
Mažiausios kainos ir kūrybiškas požiūris garantoju!!!!!!!!!!!!!!
raktiniai žodžiai: Profesionalus fotografas, profesionalaus fotografo paslaugos, fotopaslaugas, fotografas Vilniuje, vestuvinis fotografas, fotografas vestuvėms, fotografas krikštynoms, fotografas mergvakariui, fotografas bernvakariui, fotografas renginiui, nėščiujų fotosesija, šeimininis fotografas, vaikų fotografas, vaikiška fotosesija, fotosesija studijoje, videooperatorius, vestuvinis filmas, videooperatorius vestuvėms, vestuvinis filmavimas, fotofilmas, fotoknyga, postprodukcija, montažas, dovanų sertifikatas, dovanų kuponas, davanų fotosesija, asmeninė fotosesija, šeimininė fotosesija, Love Story.
www.Fotostyle.org

1 / 6 Profesionalus fotografas, fotopaslaugos!
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairios paslaugos:

Skelbimas „Profesionalus fotografas, fotopaslaugos!“ paskutinį kartą atnaujintas 2013-08-22. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairios paslaugos“ turinį.

Komentarai
Skelbimo nr.:
178625
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
441
Atnaujintas:
2013-08-22 14:44