kaina – 1 Eur
+370 606 XXXX

Platus vairavimo kursų pasirinkimas

JAGO- Irmanto Jagmino vairavimo mokykla norintiems išmokti vairuoti profesionaliai. Mūsų mokykla turi nuosavas mokymo aikšteles, todėl nereikia laukti eilėse ir prarasti savo laiko. Nauji ir komfortiški automobiliai VW Polo ir Ford Focus suteiks progą mėgautis maloniu vairavimu.

Esame pirmieji Lietuvoje ir vieninteliai turintys nuotolinius WEB seminarus ir unikalius mokymosi metodus.
Tik mūsų mokykloje išskirtinės galimybės išmaniosiomis technologijomis stebėti ir analizuoti dažniausiai daromas klaidas pravažiavimo metu ir atliekant figūras aikštelėje. Pritaikę šį metodą, greitai ir rezultatyviai pasiekiame teigiamų rezultatų ir mokinys daugiau nebekartoja anksčiau darytų klaidų.

Mūsų mokykla turi nuosavas mokymo aikšteles, todėl nereikia laukti eilėse ir prarasti savo laiko. Aikštelės apšviestos tamsiu paros metu.

Nauji ir komfortiški automobiliai VW Polo ir Ford Focus suteiks progą mėgautis maloniu vairavimu.

JAGO- Irmanto Jagmino vairavimo mokyklos mokytojai ir vairavimo instruktoriai perteiks Jums visus vairavimo ypatumus, kurie užtikrins kiekvienam mūsų mokyklos mokiniui aukščiausio lygio žinias ir įgūdžius , tampant saugiu ir savimi pasitikinčiu vairuotoju visam gyvenimui.
http://vairuoti.lt/

1 / 1 Platus vairavimo kursų pasirinkimas
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairios paslaugos:

Skelbimas „Platus vairavimo kursų pasirinkimas“ paskutinį kartą atnaujintas 2017-10-21. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairios paslaugos“ turinį.

Komentarai
Irmanto Jagmino UAB
Šiauliai
Skelbimus talpina nuo 2017 metų 08 mėn.
Skelbimo nr.:
253707
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
29
Atnaujintas:
2017-10-21 13:44