Kaina sutartinė
004 021 XXXX

Palydovinio rysio paslaugos

Mes teikiame modernias technologijas, palydovinį plačiajuostį internetą, virtualų privatų tinklą ( VPN) per palydovą, vaizdo stebėjimo paslaugas bet kurioje pasaulio vietoje, balso per IP ( VoIP) komunikacijos, mobilaus ryšio sistemas per palydovą.
Esame kompanija, kurios paslaugomis naudojasi Europa, Afrika, Virurio ir Tolimieji Rytai bei Amerika. Mūsų portfelio plėtrai, net ir klientams pačiose neprieinamiausiose vietose, didžiausią įtaką turėjo jauna, novatoriška ir į ateitį žiūrinti darbuotojų komanda.
Mūsų techninės komandos dėka teikiame aukšto lygio paslaugas, garantuojame puikų funkcionavimą, taip pat mūsų įdiegtų sistemų stabilumą.
Mes garantuojame bet kokio projekto įvykdymą aukščiausiame lygyje per trumpiausią laikotarpį, tarpininkaujant mūsų tarptautiniams partneriams/pirkėjams.
Norėdami paremti pačius naujjausius projektus, mes siūlome verslo ir valdymo, technines konsultacijas IT ir telekomunikacijų srityje.
Kad mūsų siūlomos paslaugos ir sprendimai būtų labiau patikimi, mes patys sukūrėme savas programinės ir techninės įrangos platformas, kurios šiuo metu taikomos ir ateityje bus taikomos tinklo aplinkoje.
Mes taip pat teikiame Tx/Rx palydovines paslaugas: TV/Transliavimo, IP Multicast, taškas į tašką, taškas į daugelį taškų ir SCPC transliacijas.

Daugiau informacijos apie įmonę rasite adresu www.lamit.ro

1 / 1 Palydovinio rysio paslaugos
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairios paslaugos:

Skelbimas „Palydovinio rysio paslaugos“ paskutinį kartą atnaujintas 2011-02-23. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairios paslaugos“ turinį.

Komentarai
Maria Ionescu
Vilnius
Skelbimo nr.:
125747
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
304
Atnaujintas:
2011-02-23 00:00