Kaina sutartinė

Nefele.lt – profesionali ir greita darbuotojų paieška ir atranka

Nefele.lt siūlo profesionalias darbuotojų paieškos, atrankos ir vertinimo paslaugas. Įmonėms greitai padedame surasti pardavimų specialistus, vadovus, projektų vadovus, komercijos vadovus. Jauniems specialistams padedame karjeros klausimais. Mūsų įmonė padės rasti geriausius specialistus, kurie prisidės prie Jūsų įmonės vertės ir atneš puikius rezultatus. Taip pat atliekame vadovų paiešką ir atranką įmonėms, kurios metu surandame kvalifikuotus ir savo darbą išmanančius profesionalus.


Kodėl pasirinkti mus?
Norint surasti tinkamą pardavimo specialistą ar vadovą, būtina gebėti įžvelgti unikalias darbuotojo savybes, kurios reikalingos šių sričių atstovams. Įmonėje „Nefelė“ dirbantys profesionalai gali didžiuotis ilgamete patirtimi, leidžiančia surasti Jūsų įmonei geriausiai tinkantį darbuotoją taip užtikrinant puikius pardavimus ir sėkmę versle!

Kontaktai:
Nefelė UAB
Laisvės pr. 77 B, Vilnius
+370 64023744
info@nefele.lt
www.nefele.lt

Pardavimo specialistų paieška, pardavimo specialistų atranka, pardavimo vadybininkų atranka, personalo paieška ir atranka, darbuotojų paieška, darbuotojų atranka, vadovų paieška, vadovų atranka, karjeros konsultavimas, pagalba darbo ieškantiems specialistams, komercijos vadovų paieška ir atranka, pardavimo projektų vadovų paieška ir atranka

1 / 1 Nefele.lt – profesionali ir greita darbuotojų paieška ir atranka
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairios paslaugos:

Skelbimas „Nefele.lt – profesionali ir greita darbuotojų paieška ir atranka“ paskutinį kartą atnaujintas 2017-05-08. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairios paslaugos“ turinį.

Komentarai
Nefelė UAB
Vilnius
Skelbimus talpina nuo 2017 metų 05 mėn.
Skelbimo nr.:
251650
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
40
Atnaujintas:
2017-05-08 09:31