kaina – 1 Eur
+370 603 XXXX

Kęstučio odontologijos klinika Žvėryne

Jau daugiau nei dvylika metų teikiame aukščiausio lygio paslaugas Vilniaus gyventojams ir jų draugams, nes mus rekomenduoja visi, bent kartą apsilankę. Ir nuo dabar mes vadinamės KĘSTUČIO odontologijos klinika. Juokaujama, kad jei kunigaikštis Kęstutis gyventų šiais laikais, tai dantų priežiūrą patikėtų tik mums. Džiaugiamės, kad mūsų klientai mėgsta ne tik juokauti, bet ir juoktis - jų visų šypsenos, šiek tiek mums padedant, be galo gražios ir sveikos. Pas mus ypatingas dėmesys ir rūpestis skiriamas kiekvienam klientui. Mūsų atidumas, kruopštumas ir, žinoma, patirtis, kurią sukaupėme, leidžia Jums jaustis ramiai ir užtikrintai, kad Jūsų šypsena rūpinasi geriausi savo srities profesionalai.
Raktiniai žodžiai: žvėryno odontologijos klinika, zveryno odontologijos klinika, odontologijos klinika zveryne, odontologijos klinika, odontologijos klinika vilniuje, estetinis plombavimas kaina, dantu ploksteles, burnos higiena kaina, dantu balinimas, dantu protezavimas

1 / 1 Kęstučio odontologijos klinika Žvėryne
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairios paslaugos:

Skelbimas „Kęstučio odontologijos klinika Žvėryne“ paskutinį kartą atnaujintas 2019-12-03. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairios paslaugos“ turinį.

Komentarai
Kęstučio odontologijos klinika Žvėryne.
Vilnius
Skelbimus talpina nuo 2018 metų 03 mėn.
Skelbimo nr.:
261807
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
220
Atnaujintas:
2019-12-03 00:00