Dovanoju sterelizuota 6 menesiu katyte

Pati tvarkingiausia pasaulyje katė. Negana to, kad labai pedantiškai naudojasi kraiko dėžute visus reikaliukus giliai užkapstydama, bet ir globėja niekada nėra užmynusi ant ne vietoje numesto žaisliuko. Tai tikra katė-tvarkdarė. Jau pirmą vakarą globėjos namuose, atradusi slaptą užkaborį, kaip koks žiurkėnas susitempė visus pasiūlytus žaisliukus ir dar nuo kėdės nukritusią kojinę (antroji kojinė, vis dar kabanti ant kėdės, tvarkdarės nesudomino).
Kai nori žaisti, dantukuose atsineša žaisliuką į kambario vidurį, ir siaučia vaikydama jį iš vieno kampo į kitą, išsirangydama įvairiausiomis linksmomis pozomis ir tuo vis prajuokindama globėją. Ypatingai vertina plunksnuotus žaisliukus, tačiau jei tokio nėra - ne bėda! Tiks bet kas, kas juda, žiba, barška ar šlama. Kas padėta ne vietoje ir ką galima pavaikyti po visą kambarį.
Jei kažkas nukrito ant žemės ir laiku nebuvo pakeltas, greičiausiai reikės to daikto ieškoti Stelos slėptuvėje, žinoma, jei žinote kur ta slėptuvė yra :) Žaisliukas įstrigo kambario kampe? Irgi ne bėda - įsikąs žaisliuką į dantukus ir kaip šunelis atsineš į kambario vidurį ir problemos kaip nebūta. Mėgstamiausias Stelos užsiemimas po žaidimų ir kartu gyvenančios katės uodegos kramsnojimo - miegelis. Pavargusi nugabens žaisliuką į slėptuvę ir tyliai snaus tarp savo sukaupto turto, kol grįš globėja. O kai globėja jau namie su mėgstamiausiu žaisliuku jau galima įsitaisyti šiltoje lovoje, žinoma, prieš tai išsireikalavus vakarienės :)

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairios dovanos:
1 / 3 Dovanoju sterelizuota 6 menesiu katyte

Skelbimas „Dovanoju sterelizuota 6 menesiu katyte“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-10-12. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairios dovanos“ turinį.

Komentarai
kaciuku globa
Kaunas
Skelbimo nr.:
177500
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
529
Atnaujintas:
2012-10-12 12:33