Dovanoju kastruota 3 menesiu kaciuka

1 / 4 Dovanoju kastruota 3 menesiu kaciuka

Katinėlis Murfas, tai maždaug 3 mėnesių kastruotas rainas ir labai padykęs kačiukas, kurio pilna visur, viskas jam įdomu, domisi viskuom kas skleidžia garsus ar juda, net vandens nelabai bijo. Jei kieme suloja šuo tai pirmas šoka ant palangės pažiūrėti lojimo priežastį. Tik pajutęs, kad artėja pusryčiai ar vakarienė skuba prie indelio pirmas. Eidamas pro kitus katinus būtinai juos pajudins su letenėle tikėdamasis, kad jie susidomės ir pažais su juo. Jei nesulaukia atsako tai kelios sekundės ir jau pats sugalvoja kuom užsiimti.

Nors ir padykęs, bet labai meilus. Vos tik paglosčius pradeda murkti, o murkia garsiai kaip tikras katinas. Tvarkingai naudojasi kraiku, tik turi vieną blogą įprotį mėgsta pakapstyti gėles, tačiau sudrausmintas bėga pabrukęs uodega turbūt iš gėdos, kad turi tokia silpnybę. bet kuo toliau tuo mažiau jį domina vazonai, galima jau sakyti atsisakem sio blogo įpročio.

katinelis isgelbetas is vaiku, kurie rado ji kieme ir visa diena nesiojo, mete. kaciukas buvo labai pavarges ir issekes, bet dabar tikras storuliukas pasidare.

siuo metu kaciukas yra kedainiuose, bet galimas atvezimas ir i kitus miestus

Skelbimas „Dovanoju kastruota 3 menesiu kaciuka“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-10-15. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairios dovanos“ turinį.

Komentarai
kaciuku globa
Kaunas

KACIUKU GLOBA ParduoduPerku užsiregistravo 2011-12-02. Talpinamų skelbimų skaičius šiuo metu – 7. Paskutinį kartą portale lankėsi 2012-10-19

Pasidalinkite šiuo skelbimu su kitais:
Skelbimo nr.:
177608
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
1631
Atnaujintas:
2012-10-15 10:04