Dovanoju 4 menesiu kastruota kaciuka

Sveiki, esu katinukas Melas ;) Kartais mąstau, ir ką mano mama blogo padarė, kad turėjo gyventi gatvėje, kur aš ir gimiau. Tačiau neįsivaizdavau savo gyvenimo ten, gatvėje, todėl, kiek įmanoma ėjau prie žmonių, prašiau jų pagalbos. Vieni mane atstumdavo, kiti paglostydavo, padejuodavo, koks aš vargšelis ir palikdavo.. Mama iš tolo stebėdavo mano tokį elgesį ir manau, ji viduje pyko, kad noriu ją palikti ir tuo pačiu vylėsi, kad man pasiseks. Ir štai vieną dieną man pasisekė - mane paėme į laikiną globą.

Esu labai ramus katinukas, tačiau jei Tu parodysi norą su manim žaisti, tikrai to neatsisakysiu. Vienas labai retai kada žaidžiu, labiausiai mėgstu ant palangės prieš saulutę pagulėti, vos tik paglostytas pradedu murkti. Esu tvarkingas, nejaukiu kambarių, puikiai žinau kas yra kraikas ir kaip juo naudotis. Esu kastruotas, suduota vaistu nuo kirmeliu ir sulasinti lasiukai nuo blusu, taigi esu visiskai svarus. Šiuo metu esu kedainiuose, bet galiu atkeliauti ir i kitus aplinkinius miestus.

Dabar esu saugioje laikinoje globoje, kur manini rūpinasi. Didžiausia mano gyvenimo svajonė - rasti naujus namus, gal Tu gali ją išpildyti? ;) Pažadu, būsiu geriausias tavo draugas :)

Su linkėjimais,

Melas

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairios dovanos:
1 / 4 Dovanoju 4 menesiu kastruota kaciuka

Skelbimas „Dovanoju 4 menesiu kastruota kaciuka“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-08-30. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairios dovanos“ turinį.

Komentarai
Skelbimo nr.:
174788
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
377
Atnaujintas:
2012-08-30 14:59