Dovanojami nuostabūs kačiukai, gimę balkone!

1 / 6 Dovanojami nuostabūs kačiukai, gimę balkone!

Sakoma, kad gyvūnai jaučia prie ko glaustis ir kur ieškoti prieglobsčio, tad ir įsikūrė Aušros balkone…
Jau ne vieni kaimynai siūlėsi iškviesti sanitarinę tarnybą „Grindą“ arba pačiai globėjai mest nabagėlius lauk, bet Aušros širdis ne akmuo, ir nors ji tikrai negali leisti okupuoti savo balkono beglobiams, kartu negali likti abejinga jų likimams!
Kadangi Antakalnyje gyvenančios Aušros balkonas nuolat atviras ir jame įtaisyti laiptukai jos pačios katinėliui, kuris išlenda į kiemą pasižmonėti, netyčiom čia jaukų prieglobstį pradėjo atrasti ir gyvenimo nuskriaustos gatvės katytės…
Dvi laukinukės nerado geresnės vietos, kaip tame pačiame balkone atsivesti savo vargšus vaikučius. Kačiukams ūgtelėjus, Aušra pasirūpino ir sterilizavo kates mamytes, kad daugiau netektų joms vargti ir vesti į pasaulį išsigandusių mažylių. Tačiau kačiukai, išvydę pasaulį, vis dar ten, ir viltingai laukia, kad galbūt jų gyvenimas bus šviesesnis nei jų mamyčių, galbūt jiems neteks pajusti negailestingos žiemos gniaužtų ir nepatenkintų žmonių patyčių. Bet kur jiems dingti?
Mielas žmogau, priglausk beglobį – atrask namų lobį! Kačiukai sveiki, ištroškę žmogaus meilės ir nuoširdaus rūpesčio. Nelik abejingas šiam rainiukų balkonui… Galbūt rudeniniui vėjeliui pūstelėjus į Tavo langą ir Tu nori namuose kažko jaukaus, šilto ir raino.
Dėl vieno iš kačiukų galite drąsiai kreiptis į globėją Aušrą 8 655 78811 (Vilnius)

Skelbimas „Dovanojami nuostabūs kačiukai, gimę balkone!“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-09-18. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairios dovanos“ turinį.

Komentarai
Naminukai
Vilnius
Pasidalinkite šiuo skelbimu su kitais:
Skelbimo nr.:
175974
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
369
Atnaujintas:
2012-09-18 16:58