Nemokamai
8 648 XXXX

Dovanojami 1,5 mėn. puikūs žemaūgiai šuniukai

Turbūt istorija apie Ignalinos rajone esantį butą su milžinišku kiekiu šunų apskriejo beveik visą Lietuvą. Vieni smerkė ir teisė, kiti gailėjo, o mes nusprendėme, kad ne kalbos, o darbai gali padėti niekuo neprasikaltusiems keturkojams tapti sočiais ir laimingais, o rajono gyventojams ir kaimynams- ramiau atsikvėpti. Todėl nieko nelaukėme, sukūrėme planą: iš pradžių padedame ištrūkti mažiausiems, tada sterilizuojame visas kalytes, kad sustabdyti beprasmį veisimą, ir didžiajai daliai šuniukų ieškome kitų namų.
Tad jau netrukus „Naminukai“ su gyvūnų gelbėtoja Tautmile ir Vadimu skriejo į mitais apipintą, pilną butą šunų su tikslu pačius mažiausiuosius pasiimti į sostinę ir ieškoti namų- tikrų, šiltų ir sočių,- tokių, kokių jie ir verti! Priminsime tai, kad Vilniuje turėjome numatę viso labo keturis globėjus, kurie sutiko priimti po vieną šuniuką globai. Tačiau... Sukorę tokį kelią, ir išvydę realų keturkojų skaičių tame bute, tiesiog negalėjome gelbėti tik keturių, o kitus palikti laukti savo šanso.
Tad vienas po kito mažyliai kulversčiais ritosi į transportavimo dėžutes, o suskaičiuot juos pavyko, tik grįžus. Širdis trumpam nusirito į kulnus, skaičius- 23! Dėkojame tiems ryžtingiesiems globėjams, kurie suteikė dar didesnę pagalbą ir priėmė po kelis „kulverstukus“! O kaip kitaip juos pavadinti? Visi šuniukai, draugiški, meilūs, kaip pliušiniai! Daugumos šuniukų mamytės smulkios ir nedidelės, tad ir jie bus nedidukai, puikiai tinkami laikymui butuose ir namuose.
Visi atkeliavę mažyliai vos 1,5-2 mėnesių. Šuniukai lepinančių salygų nėra matę, tad globėjų namuose iš karto pasijuto karaliais: buvo nublusinti, „nukirminuoti“, kad iš žavių kaimietukų taptų dar žavesniais miesto šuneliukais, pasirengusiais sutikti sau skirtą šeimininką!
Tad laikas šauniajai armijai besiilsinčiai pas globėjus iškišti nosį į viešumą ir pašniukštinėti gerų šeimininkų! O Jums mielieji pasirinkimas didelis: juodukai, rudukai, smėliniai, trumpaplaukiai, šiurkščiaplaukiai, pūkuotukai... Belieka tik panorėt priimti į savo šeimą , o toliau jau žengti išvien iki paskutinio atodūsio!
Ar Jūs tam pasiruošę? Šie mažyliai be jokių abejonių, jei tik mokėtų, pasakytų, kad Jums jie- pasiruošę! Jei, galit, norit, svajojat apie geriausią draugą, jei turite kantrybės iš mažo, balutes palikinėjančio nenuoramos, išsiauginti patį patikimiausią šeimos narį, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius), mes Jus nukreipsime pas laikinus globėjus, prižiūrinčius šiuos gražuolius. Yra ir patinėlių ir kalyčių.
P.s. Tvirtai apsisprendusiems ir atsakingiems šeimininkams transportas organizuojamas ir į kitus miestus

1 / 2 Dovanojami 1,5 mėn. puikūs žemaūgiai šuniukai
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairios dovanos:

Skelbimas „Dovanojami 1,5 mėn. puikūs žemaūgiai šuniukai“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-12-07. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairios dovanos“ turinį.

Komentarai
Naminukai
Vilnius
Skelbimo nr.:
180028
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
1221
Atnaujintas:
2012-12-07 09:23