kaina – 0,29 Eur
8 648 XXXX

Dovanojamas jaunas, murkimo čempionas kačiukas Kopis!

Galbūt retai, bet kartais varguoliškos istorijos pasiglemžia laimingų pasakų pabaigas. Ir taip norėtųsi, kad šioji būtų kaip tik ta!
Katinėlio Kopio istorija prasidėjo Jeruzalės mikrorajone, drauge su dar šešiais sergančiais kačiukais ir keliom maitinančiom katėm, medinėje būdelėje šalia žmonių laiptinės. Tąkart nuvykę ir pamatę jungtinės šeimynėlės būklę, neradom jai kito pavadinimo kaip tik „Jeruzalės gatvės žaizdos“.
Nepaisant to, kad kačiukams, kuriems buvo maždaug mėnuo laiko, jie praktiškai nieko nematė. Pirmą kartą gyvenime išvydome prie ko priveda negydomas kačių gripas. Gyvos Jeruzalės gatvės žaizdos atbildėjo į „Naminukų“ globą. Gydytojų prognozės buvo labai neapibrėžtos. Svajojom tik apie vieną- kačiukams išsaugoti bent po vieną akytę, kad galėtų matyti. Sulaukėm įvairių nuomonių, deja, ir tokių, kad neverta vargti ir pasauliui palikti nepilnaverčius gyvūnus, kurių ateityje gali niekas nenorėti. O mes nusprendėm tiesiog gydyti!
Tikėjimas, globėjos rūpestis, atsakingas gydymas ir Jūs padarėte stebuklą! Visi kačiukai ne tik išgyveno, bet šiandien jie jau paaugliukai ir mato pasaulį! Galbūt ne visi mato vienodai gerai, galbūt ne visų akytės vienodai skaidrios ir gražios, bet jie mato, džiaugiasi gyvenimu, yra beprotiškai švelnūs, žaismingi ir visai nesiskiria nuo kitų savo bendraamžių!
Kopis- vienas stambiausių vados katinėlių, pasižymi ne tik tokiu pat dideliu kaip jis meilumu, bet ir murkimo garsumu! Nors Kopio akytės nėra visiškai skaidrios, ir galbūt niekada netviskės gintaru ar smaragdu, bet tai jam netrukdo puikiai matyti, žaisti ir pačiam pirmam visur kišti savo rožinę nosytę tikrinant teritoriją! Kopis be galo meilus, turi itin trumpą kailiuką, tviskantį šokoladiniu atspalviu ir mėgsta bendrauti.
Žavus paaugliukas, nesispyrioja, o laukia gerų šeimininkų, kurie padovanotų šiai istorijai laimingos pasakos pabaigą! Dėl šio gražuolio nesidrovėdami kreipkitės į „Naminukus“ 8 648 30077 arba 8 671 90721! (Vilnius)

1 / 5 Dovanojamas jaunas, murkimo čempionas kačiukas Kopis!
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairios dovanos:

Skelbimas „Dovanojamas jaunas, murkimo čempionas kačiukas Kopis!“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-08-06. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairios dovanos“ turinį.

Komentarai
Naminukai
Vilnius
Skelbimo nr.:
173414
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
311
Atnaujintas:
2012-08-06 23:26