Kaina sutartinė
+370 648 XXXX

Dovanojamas jaunas, kastruotas neeilinis kačiukas Nabis!

Katinėlio Nabio istorija prasidėjo Jeruzalės mikrorajone, drauge su dar šešiais sergančiais kačiukais ir keliom maitinančiom katėm, medinėje būdelėje šalia žmonių laiptinės. Tąkart nuvykę ir pamatę jungtinės šeimynėlės būklę, neradom jai kito pavadinimo kaip tik „Jeruzalės gatvės žaizdos“ .
Nepaisant to, kad kačiukams, kuriems buvo maždaug mėnuo laiko, jie praktiškai nieko nematė. Pirmą kartą gyvenime išvydome prie ko priveda negydomas kačių gripas. Gyvos Jeruzalės gatvės žaizdos atbildėjo į „Naminukų“ globą. Gydytojų prognozės buvo labai neapibrėžtos. Svajojom tik apie vieną- kačiukams išsaugoti bent po vieną akytę, kad galėtų matyti. Sulaukėm įvairių nuomonių, deja, ir tokių, kad neverta vargti ir pasauliui palikti nepilnaverčius gyvūnus, kurių ateityje gali niekas nenorėti. O mes nusprendėm tiesiog gydyti!
Tikėjimas, globėjos rūpestis, atsakingas gydymas ir Jūs padarėte stebuklą! Visi kačiukai ne tik išgyveno, bet šiandien jie jau paaugliukai ir mato pasaulį! Galbūt ne visi mato vienodai gerai, galbūt ne visų akytės vienodai skaidrios ir gražios, bet jie mato, džiaugiasi gyvenimu, yra beprotiškai švelnūs, žaismingi ir visai nesiskiria nuo kitų savo bendraamžių!
Žavus paaugliukas Nabis, nesispyrioja, o laukia gerų šeimininkų, kurie padovanotų šiai istorijai laimingos pasakos pabaigą! Dėl šio gražuolio nesidrovėdami kreipkitės į „Naminukus“ 8 648 30077 arba 8 671 90721! (Vilnius)

1 / 5 Dovanojamas jaunas, kastruotas neeilinis kačiukas Nabis!
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairios dovanos:

Skelbimas „Dovanojamas jaunas, kastruotas neeilinis kačiukas Nabis!“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-09-20. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairios dovanos“ turinį.

Komentarai
Naminukai
Vilnius
Skelbimo nr.:
176077
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
351
Atnaujintas:
2012-09-20 15:25