Nemokamai
+370 678 XXXX

Dovanojamas beglobis vienaakis rainiukas

Rainis priklydo pas mus per didžiuosius šalčius per Kalėdas, kai jau buvo ant išlikimo ribos ir prašytis pagalbos pas žmones jam liko vienintelė galimybė (po badavimo buvo likę tik kaulai ir kailis). Kiek išsiaiškinome, per vasarą glaudėsi netoliese esančiose apleistose fermose, todėl yra gan savarankiškas, pratęs prie laisvės ir gali lengvai išgyventi lauke, jeigu tik būtų pamaitintas ir turėtų, kur prisiglausti per šalčius.

Be galo draugiškas. Dievina dėmesį, trinasi į kojas, mielai eina ant rankų. Ypač meilus tampa, kai rankose pamato maistą.

Rainis buvo apžiūrėtas veterinarų. Jis nebeturi vienos akies, kaip ją prarado - nežinom. Pasak veterinarų, trauma sena ir gerai užgijusi, todėl operuoti nebūtina. Akytė iš išorės tiesiog atrodo patamsėjusi ir tiek (nuotraukoje matyti). Visais kitais atžvilgiais jis yra sveikas, jaunas, stiprus, su didžiuliu apetitu. Maistui neišrankus. Ėda viską, ką tik randa.

Rainis jau kastruotas, todėl nebeturėtų peštis su kitais katinais, išvengsite 'kovinio katino' problemų. Suduoti vaistai nuo kirminų. Paskiepytas nuo pasiutligės.

Su kitom katėm sutaria neblogai. Į draugystes nesileidžia, tačiau ir nesipjauna.

Ieškome Rainiui namų. Idealu, jeigu kas galėtų vargšą priglausti nuosavo namo teritorijoje, kur jis gyventų laisvėje, gaudytų peles, tačiau būtų pamaitinamas ir paglobojamas per šalčius. Manau, kad galėtų prisitaikyti gyventi ir namuose, nes yra dar jaunas, kastruotas, gamtinius reikalus atlieka į dėžutę, o kol yra maisto į lauką per daug ir nesiveržia (šiuo metu jis laikinai glaudžiasi mūsų rūsyje). Bet kokia globa vis tiek bus geriau negu badas ir gyvenimas gatvėje.

Rainis šiuo metu globojamas Panevėžyje, Staniūnų k. Jeigu atsirastų globėjai, mielai atvešim ir į kitą miestą.

http://www.gyvunupaieska.lt/lt/animal/view/id/10259

1 / 3 Dovanojamas beglobis vienaakis rainiukas
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairios dovanos:

Skelbimas „Dovanojamas beglobis vienaakis rainiukas“ paskutinį kartą atnaujintas 2016-06-22. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairios dovanos“ turinį.

Komentarai
Skelbimo nr.:
183501
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
598
Atnaujintas:
2016-06-22 11:23