Dovanojama sterilizuota katytė Rainytė

1 / 5 Dovanojama sterilizuota katytė Rainytė

Švelnioji murkliukė Rainytė ieško savo Žmogaus. Katytė per savo jauną gyvenimą daug patyrė, išgyveno tik ji ir jos sesutė...
Rainytės sesutė namus rado, o Rainytė namų tebeieško. Savo Žmogaus tebelaukia.
Tik atvykusi pas globėją katytė buvo nedrąsi, įlindo į namelį ir slėpėsi. Per porą savaičių iš nedrąsios mažylės Rainytė pavirto į linksmą, aktyvią, žaisti mėgstančią murkliukę. Ėmė lipti ant kelių, prašyti dėmesio, paglostymų, dievinti glostymus ir bet kokį jai rodomą dėmesį. Kartais užsiima sodininkyste, papurena žemes gėlių vazone, nuravi lapus ar žiedus.

Globėja juokauja, kad Rainytė dėl mėsos turbūt ir lubomis vaikščiotų, kad tik gautų gabaliuką. Mažylė visiškai sveika, paskiepyta kompleksiniu skiepu. Tik viena jos akytė po rinotracheito liko ne visai skaidri, nors ji ja iš dalies mato. Nepaisant akytės, Rainytė nori namų ir būti mylima kaip ir kiti katinėliai. Per porą savaičių ji sugebėjo užkariauti visų namiškių širdis. Katytė sterilizuota, puikiai sutaria su kitais globėjos katinėliais.

Širdis kasdien Rainytei kužda, kad jos laukia šeima ir namai. Nerimas... Viltis... Širdelė dreba! Dabar ji dreba ne iš baimės. Ji dreba iš ilgesio ir susijaudinimo. Ar atsiras jai skirtieji? Ar atsiras tie, kuriems Rainytė taps visu gyvenimu?

Skelbimas „Dovanojama sterilizuota katytė Rainytė“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-03-20. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairios dovanos“ turinį.

Komentarai

DAIVA ParduoduPerku užsiregistravo 2012-03-20. Talpinamų skelbimų skaičius šiuo metu – 2. Paskutinį kartą portale lankėsi 2015-04-15

Pasidalinkite šiuo skelbimu su kitais:
Skelbimo nr.:
163737
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
341
Atnaujintas:
2012-03-20 00:00