Dovanojama raina katė

Nemokamai
1 / 3 Dovanojama raina katė

Lemūra - mažytis minkštas meškiukas, tikras egzotinis šiltųjų kraštų gyvūnėlis.

Nustebusi ir kiek baikštoka akių išraiška, o širdutė - švelnutė ir draugiška. Visi, kas pažįsta Lemūrą, negali jos paleisti iš rankų! Lyg suvaikėji paėmęs Lemūrą į glėbį - šnekini, žaidi su ja, šypsais "iki ausų". Džiaugsmą, ramybę ir šelnumą skleidžia nepaprastai gilios Lemūros akys. Sunku aprašyti ją.. Vos pamatai - "oho, koks veidelis"! Vos palieti "aiaiai, kokia švelnybė"! :) Mūsų mažylė ypatinga dar ir tuo, kad turi trumputę "Pagirių regionui" būdingą uodegėlę. Lemūra kukli, neįkyri, flegmatiško būdo, bet įsižaidusi su savo drauge Bete (globėjos katyte) skraido ore kaip akrobatė, dūksta kaip mažas kačiukas. Minkšuolė mėgsta glaustytis, prašosi būti kasoma, griūna ant nugaros, atkiša apvalų, dryžuotą pilvą. Lemūrytei maždaug metai.

Tikiuosi, bent maža dalimi pavyko apibūdinti mūsų minkščiausią meškiuką - Lemūrytę. Katytė labai tvarkinga, rami ir paklusni.

+370 615 58898, +370 689 73782

Skelbimas „Dovanojama raina katė“ paskutinį kartą atnaujintas 2013-03-20. Siūlome peržiūrėti naujausius „Įvairios dovanos“ skelbimus.

Nemokamai prenumeruokite naujus skelbimus iš Įvairios dovanos:
Komentarai
Gintarė
Vilnius

Dalintis skelbimu

Pasidalinkite skelbimu su kitais:
Informacija apie skelbimą:
Skelbimo nr.:
185250
Paskelbė:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
1300
Atnaujintas:
2013-03-20 16:48
Nemokėk už skelbimų talpinimą