kaina – 0,29 Eur
8 648 XXXX

Dovanojama marga kaip gėlytė, maža katytė Flerė!

Kartais net neužtenka būti tuo eiliniu kačiuku gimusiu lauke, kad atsidurti mirtiname pavojuje. Prie viso „smagumo“ gimti po balkonu, šiai mažylei teko pabuvoti ir mažų mergaičių žaidimo aukomis.
Pašilaičių rajone, kiemo vaikai susiradę kartoninę dėžę, nusprendė žūtbūt ją kuo greičiau užpildyti ir po gastrolių po balkonais, dėžėje jau verkė 10 kačiukų, atimtų iš skirtingų mamyčių. Dar neatsimerkę, nemokantys valgyti kačiukai spėjo tapti ir kiemo vaikų vaikais ir augintiniais, ir prie laiptinių surengto turgaus prekėmis, kurių nepavyko parduoti...
Neapsikentęs vaikinas Dovydas atėmė verkiančią dėžutę ir parsinešė namo. Nedelsdamas pradėjo ieškoti pagalbos, o kol ji atsirado, kartu su drauge maitino kačiukus specialiu mišinuku. Deja, buvo aišku, kad net išskirsčius kačiukus atgal po balkonais, kiemo mergaitės atradusios naują žaidimą, grįš prie jų vėl ir vėl...
Daliai šių kačiukų globą suteikė „Naminukai“. Deja, dėl kačiukus užpuolusio gripo ir skirtingų vadų sumaišymo, iš dešimties pragarą perėjusių kačiukų, gyvi liko šeši. Keturios gyvybės- tokia šįkart buvo neapgalvoto vaikų žaidimo auka.
Flerė - taip pavadinome vieną iš laimingųjų katyčių, kuriai pasisekė likti gyvai! Nuo pat tada kai atsimerkė, Flerė buvo pats švelniausias spalvotas debesėlis. Ši mažylė tvarkinga, dėmesinga, supratinga, galima sakyti net paklusni (jei sesutės ir broliukas neišveda iš kelio!), ji vienintelė iš likusiųjų turi nuostabias gilias, skaidraus gintaro akis. Flerė buvo pirmoji katytė, kuri pradėjo murkti, glostoma žmogaus. Rodos, ir dabar tas dėmesys jai pats brangiausias ir neįkainojamas, bet ji nenusimena net ir tada kai niekas nesiruošia su ja žaisti. Flerė išradinga, tad net saldainio popierėlis jai gali tapti dienos žaisliuku!
Pūkuotoji mažylė sunkiai tveria įkalinta narvelyje, ji nori turėti savo namus, savo šeimą, kur nereikės kovoti dėl kiekvieno maisto kasnelio ir kur šeimininko keliai, bus ir jos keliai!
Dėl Flerės kreipkitės į „Naminukus“ 8 648 30077 arba 8 671 90721 (Vilnius)!

1 / 6 Dovanojama marga kaip gėlytė, maža katytė Flerė!
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairios dovanos:

Skelbimas „Dovanojama marga kaip gėlytė, maža katytė Flerė!“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-08-06. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairios dovanos“ turinį.

Komentarai
Naminukas
Vilnius
Skelbimo nr.:
173357
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
392
Atnaujintas:
2012-08-06 14:39