DOVANOJAMA kalytė Simba

1 / 4 DOVANOJAMA kalytė Simba

Sveiki, kalytę Simbą ištiko bėda....jau metus laiko trypia žemę aplink būdą, nes „gerieji“ jos šeimininkai įsigijo verslą (juokinga, kaip greit pinigai tampa svarbiau už viską, netgi draugystę), visiškai su šuniu nebebendrauja, neprižiūri.....vaikai taip pat jai dėmesio neskiria. Ech, nieko keisto, kai turi tokį „gerą“ tėvų pavydį panosėj. Simbutė dienų dienas kaukia iš liūdesio, vienišumo. O širdutę dar labiau skauda, kai kaiminystėje mato laimingus, šeimininkų prižiūrimus šunis, kurie juos paglosto, pašnekina...
Spindulėliui pasisekė tik tiek, kad kelios šalia gyvenančios moterys nepaliko jos likimo valiai: nešė maistą, kirpo „kaltūnus“, mylavo, bent kiek praskaidrindavo liūdnas dieneles. Įsivaizduoju, kaip keistai turi jaustis nešdamas maistą ir bandydamas pagerinti gyvenimą šuns, kurio šeimininkai ne kokie vos galą su galu suduriantys, geriantys ar neišsilavinę žmonės. Ne, šeimininkai ne tik kad išsilavinę, bet dar ir moko kitus – moteris yra mokytoja, be to – pasiturinčiai gyvenantys verslininkai!!!
Ir vienaip ir kaitaip su šeimininkais buvo kalbėta, tačiau iki šiol jie laikėsi nuostatos, kad šuniui viskas gerai, jis prižiūrimas kaip reikiant, niekam jo neatiduos. Visgi, vieną dieną kaimynės įtikino juos, kad kitur Simbai bus geriau ir jie sutiko kalytę atiduoti.
Taigi, pristatau Jums Simbą! mišrūnė, turinti Kolių veislės kraujo, visą laiką augo pririšta prie būdos, bet yra n e p a p r a s t a i gera, miela, labai draugiška,ypač prieraiši prie vaikų,o jau jos gerumas nenusakomas! Ji tokia gera, kad draugauja net su varnomis  Leidzia iš jos bliūdelio imti maistą, visai jų nevaiko, o atsigulusi jas stebi - na tiesiog džiaugiasi, nors tokia draugyste.... ( vat todėl ji ir verta spindulėlio titulo)! + kalytė jauna (4m.) , paskiepyta bei sterilizuota. Tad tikrai neprineš jums „dovanėlių“.
Šeimininkai sakė net būdą atiduotų, bet jei neatsiras žmogus, kuris norės Simbutės, kalytei gresia užmigdymas.....
Aš bei visi visi visi dėl Simbos gerovės prisidėję žmonės, LABAI tikimės, kad kalytė artėjančias šventes sutiks ne prie būdos, vienatvėj bei šaltyje, o šiltam ir mylinčiam glėbyje.... negalima tokiai gerai širdelei leisti dar ilgiau kentėti vienatvę.
Tad gerieji žmonės, šis atvejis išskirtinis, kreipiuosi į Jus su dideliu begaliniu noru padėti šiam spindulėliui! Jei ieškote ištikomos draugės, sielos, kuri praskaidrintų jūsų dienas, sargaus šuns

Skelbimas „DOVANOJAMA kalytė Simba“ paskutinį kartą atnaujintas 2011-11-23. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairios dovanos“ turinį.

Komentarai
Aistė
Vilnius
Pasidalinkite šiuo skelbimu su kitais:
Skelbimo nr.:
154843
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
305
Atnaujintas:
2011-11-23 00:00