KOMPIUTERIU REMONTAS KAUNE

Valymas bei remontas po apipylimo skysčiais

Dažnas variantas po vakarėlių ar švenčių - užlietas kompiuteris. Tai gali atsitikti bet kam. Jei užliejote kompiuterį kokiu nors skysčiu, rekomenduojama jį iškart išjungti jei jis buvo įjungtas, ištraukti maitinimo kabelį ir išimti bateriją. Jei nusprendėte patys džiovinti kompiuterį, būkite tikri, kad jis tikrai išdžiuvo ir tik tuomet rizikuokite jį įjungdami.

Visgi jeigu nusprendėte nebejungti kompiuterio ir nedžiovinti arba kompiuteris jau nebeįsijungia po užliejimo, geriausia būtų jį atvežti mums. Mes įvertinsime kompiuterio būklę. Dažnai užlieta būna klaviatūra ir neveikia jos dalis arba ji visa, tokiu atveju bandome klaviatūrą ardyti ir valyti apipiltas neveikiančias zonas. Blogiausiu atveju - turime galimybę užsakyti naujas klaviatūras arba pakeisti naudotomis, jei turime analogą vietoje. Apliejus kompiuterį dažnai skysčiai patenka ir po klaviatūra, t.y. būna aplieti: pagrindinė plokštė ir/ar kiti komponentai, tokiu atveju ardome kompiuterį, valome komponentus. Pagrindinę plokštę paprastai dedame į konteinerį su specialiu skysčiu ir valome. Kai valymas baigtas, testuojami komponentai ir pagrindinė plokštė, jei viskas dirba kompiuteris surenkamas ir dar kartą testuojamas. Dažnai, jei būna stipriai aplieti kompiuterio komponentai ir kompiuteris buvo įjungtas, vėliau išsijungė ir nebeįsijungia, tikėtina, kad po valymo reikės keisti ir sudegusius elementus pagrindinėje plokštėje. Toks taisymas paprastai trunka nuo 1 iki 3 darbo dienų.

Jau minėtas apkrovas skysčiais geriau atlaiko IBM ThinkPad kompiuteriai, kurie po klaviatūra turi drenažus skysčiams išbėgti, šiuos ir rekomenduojame įsigyti renkantis nešiojamą kompiuterį

Skelbimas „KOMPIUTERIU REMONTAS KAUNE“ paskutinį kartą atnaujintas 2011-12-23. Siūlome peržiūrėti naujausią „Ieško darbo“ turinį.

Komentarai
kompiuteriu remontas
Kaunas
Pasidalinkite šiuo skelbimu su kitais:
Skelbimo nr.:
156733
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
243
Atnaujintas:
2011-12-23 00:00