Kaina sutartinė

Ai.Marketing - Lengvas ir paprastas uždarbis tau!

Turiu šiokį tokį pasiūlymą! Kur galima lengvai uždirbti pinigų!

Esmė tokia, užsiregistruojate ir gaunate 50 usd, kuriuos automatiškai robotas paims per 24-48h ir investuos į reklamos biudžetą ir pradės dirbti. Su laiku jūs gausite cashback, kuris gali būti 25-30 proc.! Cashback gaunate per 15-60 dienų.
Tam, kad išimti pinigus turėsite reinvestuoti gautą sumą toliau, nes PIRMAS pinigų išėmimas yra nuo 100 usd. Tik sąlyga tokia, kad turėsite pridėti iš savęs bent 10usd, jog leistu išsiimti. Žinoma su 10$ investicija pelno didelio nepadarysit, todėl kas norite dirbti ir uždirbti investuoja didesnes sumas, rekomenduojama nuo 100$ (Galima ir mažiau)
Kalbant detaliau, tai tu įdarbini savo pinigus reklamai. T.Y. tavo pinigus skiria parduotuvių reklamai, žmogus nupirkęs per tavo reklamą tam tikrą produktą tu gauni CashBack'ą. Bendram rezultate tu gauni 30-40% Profit'ą nuo investuotos sumos. Pačiam nieko daryti nereikia, viską daro automatiškai projektas, tu ką darai, tai IVESTUOJI, REINVESTUOJI, IŠSIIMI PINIGUS arba kvieti draugus į projektą.
Nuo užsiregistravimo pradžios jums Robotas pradės dirbti per 48val., tai turėsit laukti kol jis pasijungs ir pradės dirbti, tada pradės naudoti nemokamus 50$.
1. Registracija čia: https://ai.marketing/cashback/1b6c2f0 registruokitės paspaudę ant "smegenų"
2. Užpildote visus duomenis ir viskas, einate i top-up, kaip mokejima naudojate gift sertificate ir prie sumos ivedate sita koda -> GS05-IM8N-SV81-XB60
3. Jeigu norite uždirbti daugiau, tai siūlau investuoti ir gausite daugiau cashback.
4. Galite kviesti draugus ir jeigu jie įdės pinigų - jūs gausite nuo 5 proc nuo įdėtos sumos ?
5. Tikrai viskas labai paprasta, puiki vieta padėti kažkokią dalį pinigų, kurie po tam tikro laiko atneš pelną ?

1 / 2 Ai.Marketing - Lengvas ir paprastas uždarbis tau!
https://ai.marketing/cashback/1b6c2f0
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Elektroninės parduotuvės:
Komentarai
Skelbimo nr.:
271209
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
22
Atnaujintas:
2020-11-19 12:59