Šis skelbimas viešai nepublikuojamas ir matomas tik jums. Skelbimai gali būti nerodomi todėl, kad yra pasikartojantys ir/arba neatitinka minimalios kokybės rekomendacijų. Jeigu manote, jog įsivėlė klaida – praneškite skelbimų redaktoriui.

Durys: lauko durys, vidaus durys

Kaina sutartinė

Atliekame medienos gaminių gamybos ir montavimo paslaugas. Medžio gaminių gamyboje jau turime daugiau kaip 20 metų patirtį, todėl visi gaminiai yra patogūs, kokybiški, praktiški ir ilgaamžiai. Iš įvairios pjautos medienos (ąžuolo, uosio, pušies, eglės) gaminame, atvežame ir sumontuojame medienos gaminius, tokius, kaip: terasos, mediniai sandėliukai, vidaus ir lauko durys. Projektuojame ir parenkame tinkamiausius variantus.
Gaminame, pristatome ir sumontuojame pas klientą sandėliukus, terasas, medines lauko duris ir vidaus duris. Medinės durys pagamintos pagal individualų užsakymą puikiai tiks prie bendro namų interjero.

Kodėl pasirinkti mus?
Todėl, kad tik su mumis Jus sutaupysite savo laiką, pinigus, gausite kokybišką, praktišką, patogų ir ilgaamžį medžio gaminį, bei profesionalias įrengimo paslaugas.

PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE !

Skelbimas „Durys: lauko durys, vidaus durys“ paskutinį kartą atnaujintas 2023-05-25. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairios paslaugos“ turinį.

1 / 4 Durys: lauko durys, vidaus durys
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Įvairios paslaugos:
medziomagija
Vilnius, Kaunas, Klaipėda
Skelbimus talpina nuo 2017 metų 10 mėn.
Skelbimo nr.:
279442
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
58
Atnaujintas:
2023-05-25 10:56