Šis skelbimas viešai nepublikuojamas ir matomas tik jums. Skelbimai gali būti nerodomi todėl, kad yra pasikartojantys ir/arba neatitinka minimalios kokybės rekomendacijų. Jeigu manote, jog įsivėlė klaida – praneškite skelbimų redaktoriui.

Dovanoju jauną sterilizuotą katytę

Nemokamai

Katytė Fanta, kaip ir šis gaivusis gėrimas - kol neprasuksi kamštelio, tol nesužinosi koks jo skonis :-D . Tam, kad sužinotumėte, kokia ši katytė linksma, žaisminga ir žavinga, nieko atsukinėti neteks :-D , tereikės su ja tiesiog susipažinti ;-) (Y) . Ši jaunutė katytė (gimusi 2022.06.01) - tikra virtuozė, sugeba išgauti pačias įvairiausias murkimo melodijas, talentinga atletė žaislinių pelyčių gaudymo srityje, atsakinga ir kruopšti kraiko dėžutės naudotoja, puiki dėmesio reikalavimo meistrė - besiglaustydama ir nutaisius savo žavingai didelių akyčių žvilgsniuką, priverčia pamiršti viską ką suplanavai ir net nepajauti, kaip po akimirkos tavo ranka jau kutinėja jos pūkuotą ausytę :-D
Fanta, kaip ir priklauso tvarkingai damutei, jau visiškai pasiruošusi kelionei į naujus namus - sterilizuota, paskiepyta kompleksine vakcina, sučipuota bei gavusi vaistukų nuo vidaus ir išorės parazitų (Y)
Tad viskas ko reikia šiai nuostabiai meilūnei - sulaukti Jūsų skambučio tel. 8 690 ***** ;-)
Marijampolė

Visi mano skelbimai puslapyje diroma13

1 / 8 Dovanoju jauną sterilizuotą katytę
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Katės:
Fanta
Marijampolė
Skelbimus talpina nuo 2010 metų 06 mėn.
Skelbimo nr.:
279668
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
230
Atnaujintas:
2023-09-25 00:16