Šis skelbimas viešai nepublikuojamas ir matomas tik jums. Skelbimai gali būti nerodomi todėl, kad yra pasikartojantys ir/arba neatitinka minimalios kokybės rekomendacijų. Jeigu manote, jog įsivėlė klaida – praneškite skelbimų redaktoriui.

Dovanoju jauną kastruotą katinėlį

Nemokamai

Diiiidelis ir dailus katinas vardu Džordžas ieško namų ir mylinčių žmonių. Katinėlis dar visai jaunas, gimęs 2022 m. pavasarį, bet jau išaugęs iš "mažvaikiškų' išdykavimų ir dabar vaidina solidų ponulį :-) . Jis labai mėgsta žmogaus dėmesį, drąsiai bendrauja net su nepažįstamais žmonėmis, sutaria su šunimis (na bent jau su mažu šuneliu, gyvenančiu kartu tikrai nesibara :-) ), bet kitų kačių nemėgsta - kam gi tokiam išdidžiam dručkiui dar kažkokie konkurentai reikalingi :-D . Džordžas jau visiškai pasiruošęs kelionei į naujus namus - paskiepytas kompelksine vakcina, nukirmintas, sučipuotas ir kastruotas bei moka naudotis dėžute su kraiku. Katinėlis neprieštarautų gyventi name su galimybe išeiti į lauką ir pageidautų, kad namuose nebūtų kitų murklių su kuriais reikėtų dalintis šeimininko dėmesiu bei katinišką ramybę drumsčiančių vaikiukų.
Jei ieškote būtent tokio santūraus, ramaus ir mėgstančio paglostukus katino, Džordžas lauks Jūsų skambučio tel. 8 690 *****.
Marijampolė 

Visi mano skelbimai puslapyje diroma13

1 / 12 Dovanoju jauną kastruotą katinėlį
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Dovanoja gyvūnus:
Džordžas
Marijampolė, Kalvarija
Skelbimus talpina nuo 2010 metų 06 mėn.
Skelbimo nr.:
279305
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
142
Atnaujintas:
2023-06-06 14:19