Šis skelbimas viešai nepublikuojamas ir matomas tik jums. Skelbimai gali būti nerodomi todėl, kad yra pasikartojantys ir/arba neatitinka minimalios kokybės rekomendacijų. Jeigu manote, jog įsivėlė klaida – praneškite skelbimų redaktoriui.

Nemokamai

Namų ieško du identiški nerealiai meilūs katiniukai

Vajėėėė, net baltas pavydas ima pagalvojus, kaip pasiseks naujiems šeimininkams, kurie į savo šeimas priims kurį nors (o gal net ir abu ? ! ) iš šių nuostabių katiniukų – broliukai juoduliukai Vindis ir Vinkis net spirga iš laimės, jei kas juos pakalbina, paglosto ar pažaidina ? . Jie abu tooookie meilės ir draugiškumo užtaisėliai, kad net sunku patikėti, jog tai katinai, kurie pagal stereotipą turėtų būti nepriklausomos asmenybės ? . Priešingai – šie broliukai turi priklausomybę žmogaus dėmesiui, be jų neapsieina jokie buities darbai, kartu vandenį dubenėlyje keičia, kartu grindis plauna, abu akylai prižiūri, kad kraiko dėžutė būtų tvarkingai išvalyta, žodžiu, kur bepasisuksi, visur du juodi šešėliai sekioja ? ? . Ir neduok dieve, kurio nors nepakalbinsi ar nepaglostysi… kaip mat įsigudrins kaip į glėbį įsiropšti ar ant pečių susirangyti ? .
Taigi, Vinkis ir Vindis jau nekantrauja su jumis susipažinti ? . Jie gimę 2020m. gegužės pradžioje, jau visiškai savarankiški ir pasiruošę kelionei į naujus namus – profilaktiškai nukirminti, švarių kailiukų, paskiepyti kompleksine vakcina, tvarkingai naudojasi dėžute su kraiku. Tad jei į augintinį žiūrite tikrai atsakingai ir jau seniai svajojate apie murkiančią kompaniją, nesnauskite, čiupkite telefoną ir skambinkite tel. 8 690 63279, antras šansas sutikti tokius mielus kleckus gali negreit pasitaikyti ?
Marijampolė

Visi mano skelbimai puslapyje diroma13

1 / 12 Namų ieško du identiški nerealiai meilūs katiniukai
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Dovanoja gyvūnus:
Komentarai
Eglė
Marijampolė
Skelbimus talpina nuo 2010 metų 06 mėn.
Skelbimo nr.:
270338
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
81
Atnaujintas:
2020-09-23 10:41