Nemokamai
8 648 XXXX

Dovanojami 3-4 mėn. gražuoliai kačiukai!

Vienintelis gražus dalykas trijų kačiukų istorijoje tas, kad jie liko gyvi. Nežinia kaip jie vertina savo trumputį, dar vos 3-4 mėn. gyvenimą, bet žiūrint iš šalies atrodo kad nuo pat gimimo jiems buvo mėtytos „blogos kortos“, o tiksliau žmonės prie kurių jiems teko nelaimė atsidurti, rūpėjo tik jų daržas, o visi kiti- trukdė.

Kai šiems kačiukams buvo trys savaitės, juos atradusi močiutė savo kieme jau buvo sumetusi maišan ir nešė užkasti. Atkalbėti pavyko tik kaimynui pagrasinus policija ir baudomis. Tas pats kaimynas, kuris, rodės, pradžioje juos išgelbėjo nuo mirties, vėliau pats praradęs kantrybę laukti atsilaisvinančios vietos prieglaudoje, surinkęs juos krūvon išgrūdo į sanitarinę tarnybą taip „sutvarkęs“ kiemą. Tokiu būdu kačiukai dar kartą atsidūrė mirtiname pavojuje. Vis ujami, vejami, niekur nereikalingi...

„Naminukai“ išgelbėjo vargšę trijulę nuo mirties. Šiuo metu Minė (juodai balta katytė), Mikis (juodai baltas katinėlis) ir Markus (rainas su baltu) ne itin linksmai stumia laiką prieglaudiniame narve. Nežinia, ar po visko, kas įvyko jie dar ko nors gero tikisi, ar laukia, o gal tiesiog atsidavę į žmogaus rankas galvoja „kas bus tas bus“...

Bet galime pasakyti tik tiek, kad šie kačiukai bus nuostabūs draugai, ir būtų beprotiškai liūdna nesurasti žmonių, kurie norėtų iš jų tą draugystę priimti. Kurie lauktų ir ieškotų būtent jų, paprastų kačiukų su ypatinga istorija, kuriems po virtinės nesėkmių būtų galima pagaliau padovanoti sėkmę.

Kačiukams maždaug 3-4 mėn., naudojasi kraiko dėžute, „nuparazitinti“, atsargūs. Jei galite vienam iš jų padovanoti namus, labai laukiame Jūsų skambučio 8 648 30077 (Naminukai, Vilnius), (jeigu negalime atsiliepti, parašykite žinutę).

Pagarbiai,
VšĮ „Naminukai“
www.naminukai.org
„Nes... Be namų negerai!“

1 / 8 Dovanojami 3-4 mėn. gražuoliai kačiukai!
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Dovanoja gyvūnus:

Skelbimas „Dovanojami 3-4 mėn. gražuoliai kačiukai!“ paskutinį kartą atnaujintas 2016-06-22. Siūlome peržiūrėti naujausią „Dovanoja gyvūnus“ turinį.

Komentarai
VšĮ Naminukai
Vilnius
Skelbimus talpina nuo 2014 metų 09 mėn.
Skelbimo nr.:
215654
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
490
Atnaujintas:
2016-06-22 11:23