„Nalšios kunigaikštystės keliais“ (kelionė po Ignalinos-Utenos kraštą) liepos 9 d. (sekmadienį) su istoriku, archeologu, knygų autoriumi dr. Vykintu Vaitkevičiumi.

Kelionės kaina – 27 Eur | https://apija.lt

Dovanojama sterilizuota katytė

1 iš 12 Dovanojama sterilizuota katytė
Nemokamai

https://www.youtube.com/watch?v=gpzg9v1qsse

daima - jaunutė, vos 1,5 metukų katytė, kuri ieško namų ir atsakingo bei mylinčio žmogaus. ši miela žaliaakė trispalvytė - be galo protinga ir bendraujanti. ji visuomet pasitinka grįžus namo ir be perstojo čiauškėdama pasakojasi savo dienos įvykius. ko jau ko, bet iškalbingumo trūkumu tikrai nesiskundžia :-d . išpasakojus visus dienos įvykius, gavusi jai priklausančią porciją taip mėgstamo konservuoto maistelio, puola glaustytis, ką taip pat daro nuoširdžiai :-) . o ir žaidimų protrūkiai jai tikrai ne svetimi . ypač patinka pagaliukas su plunksnelėmis, žaislinės pelytės ir įvairiausio "kalibro" kamuoliukai, kurių tinkamumo koeficientas kasdien profilaktiškai patikrinamas :-) . daima puiki kambarinė katytė, nepriekaištingai elgiasi namuose, nagučius galandasi į drąskyklę, naudojasi dėžute su kraiku, jau gavusi vaistukų nuo kirminų, švaraus kailiuko, paskiepyta nuo pasiutligės ir sterilizuota. ieškome daimai jaukių ir ramių namų su glėbeliu meilės ir rūpesčio ;-) tel. 8 690 63279 marijampolė

Daugiau pasiūlymų rasite mano puslapyje parduoduperku.lt/n/diroma13/38083.

Nemokamai prenumeruokite naujus skelbimus iš kategorijos Dovanoja gyvūnus:

EGLĖ skelbimus ParduoduPerku talpina nuo 2010-06-08. Talpinamų skelbimų skaičius šiuo metu – 4. Paskutinį kartą portale lankėsi vakar, 14 val. 04 min.

Pasidalinkite skelbimu su kitais:

Užduokite klausimą arba komentuokite

Informacija apie skelbimą:
Skelbimo nr.:
239539
Paskelbė:
Privatus asmuo
Perskaitė:
832
Atnaujintas:
2017-06-24 17:05
AKSI LT – tinklapių, el. parduotuvių kūrimas, atnaujinimas. Programavimo ir SEO paslaugos
Nemokėk už skelbimų talpinimą