Šis skelbimas viešai nepublikuojamas ir matomas tik jums. Skelbimai gali būti nerodomi todėl, kad yra pasikartojantys ir/arba neatitinka minimalios kokybės rekomendacijų. Jeigu manote, jog įsivėlė klaida – praneškite skelbimų redaktoriui.

kaina – 1 Eur

DOVANOJAMA JUODOJI GRAŽUOLĖ Sakmė (sterilizuota)

Sterilizuota katytė Sakmė jau pavargo laukti naujų namučių ir prašė pasiteirauti ar yra ant šio svieto nuoširdus žmogutis, kuris galėtų savo sodyboje priimti gyventi kiek kitokią katytę? Kodėl kiek kitokią? Ogi ji turi nedidelį trūkumėlį - ji trikojytė. Bet tai jai netrukdo kokybiškai gyventi, gal netrukdys ir jums?...
Katytei nereikia gyvenimo kambaryje, ji gyvena laisvai lauke ir visiškai nepretenduoja į gyventojos ant sofutės etatą, tad jei galite jai padovanoti nuolatinį medžioklės plotą, paskambinkite savanorei tel. 8 656 73757, Sakmė (mes taip pat ;-) ) būtų be galo dėkinga.

Gyvūnų šeimininkai žino, jog jų augintiniams nesvarbu automobilių markės, euroremontas, brendiniai rūbai. O susipažinę su Sakme suprasite, jog jai nesvarbu ir faktas, jog gamta davė keturias kojytes, o žmogus vieną atėmė: ji puikiausiai laksto po pievą, karstosi medžiais ir gyvena pilnavertį gyvenimą. Todėl, išsilaižę sielos ir kūno žaizdas, ryžtamės ieškoti namų, į kuriuos Sakmė pasirengusi atnešti laimę. Sakmė yra 3-4 metų katytė, jau sterilizuota, sučipuota, paskiepyta. Bet visa tai smulkmenos. Esmė, jog Sakmė, nors ir labai brangina bendravimą su žmogumi, dievina laisvę, todėl ieškome jai namų - SODYBOS. Laimę ir džiaugsmą, mainais į meilę ir priežiūrą, pažadame.
Marijampolė - Kalvarija,
tel. nr. 865673757.

http://www.mgma.lt/
Facebook: Marijampolės beglobiai

Visi mano skelbimai puslapyje nevukas

1 / 5 DOVANOJAMA JUODOJI GRAŽUOLĖ Sakmė (sterilizuota)
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Dovanoja gyvūnus:
Komentarai
SAKMĖ
Marijampolė, Kalvarija
Skelbimus talpina nuo 2015 metų 01 mėn.
Skelbimo nr.:
263512
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
841
Atnaujintas:
2020-01-18 21:44