Daugiasluoksnės/Sandwich PIR plokštės!

27 Eur

Inovacijos statybų sektoriuje! Dažnas klausimas architektas, rangovams ir investuotojams, kaip išspręsti statybinių medžiagų klausimą, norint sutaupyti, tiek laiko sąnaudų, tiek pinigų, o svarbiausiai, kaip atitikti vis augančius statybų reikalavimus?
Šiuos klausimus puikiai išsprendžia inovatyvūs, Poliizocianurato (PIR), produktai, t.y. daugiasluoksnės (Sandwich) plokštės ir izoliacinės plokštės!
Daugiasluoksnių plokščių konstrukcija leidžia lengvai ir greitai jas montuoti, darbų atlikimo neįtakoja sezoniškumas, kas taupo ir mažina investicijų realizavimo išlaidas. Darbas greitas ir taupantis laiko sąnaudas.
PIR plokštės – jau turi žemiausią šilumos laidumo koeficiento vertę d = 0,019 ( W / m2*K ), didelis atsparumas gniuždymui, ilgaamžiškumas - laikui bėgant plokštės nepraranda savo izoliacinių savybių! Pasiekę aukštą energetinį efektyvumą namai, – mažiau teršia aplinką!

Individualūs užsakymai priimami nuo 200m2.

Susisiekite su mumis jau dabar!
☎️+370 313 51515 | ? lietuva@pir.lt

Skelbimas „Daugiasluoksnės/Sandwich PIR plokštės!“ paskutinį kartą atnaujintas 2021-12-28. Siūlome peržiūrėti naujausią „Kitos statybinės medžiagos“ turinį.

1 / 3 Daugiasluoksnės/Sandwich PIR plokštės!
https://fb.watch/72nEExg_Gj/
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Kitos statybinės medžiagos:
Komentarai
Rūta
Druskininkai
Skelbimus talpina nuo 2021 metų 07 mėn.
Skelbimo nr.:
273279
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
71
Atnaujintas:
2021-12-28 09:29