kaina – 20 Eur
8 621 XXXX

Šakotuvas i-tec Superspeed Usb 3.0 10-port Hub (PARDUOTA)

DĖMESIO, VEIKIA BE PAPILDOMO MAITINIMO PRIJUNGUS IR PRIE NEŠIOJAMO KOMPIUTERIO.
U3HUBMETAL10 10-port USB 3.0 koncentratorius leidžia sujungti 10 papildomų įrenginių į savo nešiojamąjį kompiuterį, "Ultrabook" arba kompiuterį per vieną USB 3.0 kabelį. Centras yra suderinamas su USB 2.0 ir 1.1 standartais, todėl taip pat gali būti naudojamas kartu su senesniais produktais, kuriems nėra USB 3.0 prievadų. Idealiai tinka prijungti USB įrenginius, tokius kaip išoriniai kietieji diskai, išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, skaitmeniniai fotoaparatai, MP3 grotuvai, spausdintuvai ir t. t, koncentratorius gali būti naudojamas kaip įkrovimo prievadas USB įrenginiams.
Fizinė koncentratoriaus forma, kurioje yra USB 3.0 prievadai iš visų pusių, suteikia pakankamai vietos didesniam įrenginiui ar įrangai, kuri bus prijungta be kabelių. SuperSpeed USB 3.0 suderinamas, koncentratorius palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5 Gbps.
Kompaktiškas dizainas, stilingas metalinis korpusas ir mažas svoris 150 g, todėl šis koncentratorius yra idealus kompanionas tiek namie, tiek kelyje. Įrenginio maitinimo adapterio įvedimas reiškia, kad akumuliatoriaus įkrovimo funkcijos, tokios kaip duomenų perdavimas ar įkrovimas, taip pat gali būti tvarkomi naudojant maitinimo maitinimą. Jokių tvarkyklių nereikia, paprasčiausiai įjunkite ir paleiskite.

VISOJE LIETUVOJE PRISTATYMAS PER SIUNTŲ TARNYBĄ, O Į PAMINĖTUS MIESTUS GALIU IR PATS ATVEŽTI

1 / 4 Šakotuvas i-tec Superspeed Usb 3.0 10-port Hub (PARDUOTA)
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Daugiafunkciniai įrenginiai:

Skelbimas „Šakotuvas i-tec Superspeed Usb 3.0 10-port Hub (PARDUOTA)“ paskutinį kartą atnaujintas 2018-12-21. Siūlome peržiūrėti naujausią „Daugiafunkciniai įrenginiai“ turinį.

Komentarai
audrius rameikis
Kaunas, Marijampolė, Kalvarija, Lazdijai
Skelbimus talpina nuo 2017 metų 04 mėn.
Skelbimo nr.:
261630
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
305
Atnaujintas:
2018-12-21 11:08