1 / 5 Trijų kambarių butas, Kėdainių raj. Keleriškiai

Trijų kambarių butas, Kėdainių raj. Keleriškiai

18 246,06 Eur

Parduodu 3 (trijų) kambarių butą, Kėdainių raj. Keleriškiuose, Jaunimo g. Kartu su butu taip pat parduodama: didelis sandėliukas namo rūsyje, garažas kieme, kieto kuro sandėliukas kieme, ūkinis pastatas ir 6 a daržas (žemės ūkio paskirties) kitoje gatvės pusėje. Taip pat yra galimybė atskirai įsigyti 2 ha žemės ūkio paskirties žemės kitoje gatvės pusėje.
Namas plytinis, tinkuotas, dviejų aukštų. Name viso yra 5 butai ir įsikūręs miestelio medicinos punktas. Butas tvarkingas, erdvus (viso 65,85 kv.m. ploto).
Bute yra: 3 nepereinami kambariai (15,85, 15,17 ir 14,68 kv.m.), vonia (2,66 kv.m.) ir tualetas (1,42 kv.m.) atskirai, virtuvė (6,85 kv.m.), kolidorius (9,22 kv.m.) ir du balkonai.
Bute yra miesto telefonas, šarvuotos įėjimo durys, plastikiniai langai, pakeista santechnika, vandentiekio vamzdžiai plastikiniai, šildymas vietinis - nuo bute sumontuoto kieto kuro katilo, vanduo ir kanalizacija Kėdainių miesto, sumontuoti šalto vandens skaitliukai. Bute taip pat yra išlikę dvi koklinės krosnys (sienutės) - vietoj jų yra galimybė įsirengti du žininius.
Butas parduodamas su baldais ir visa vidaus įranga.
Netoli (apie 2 km.) yra tvenkinys ir Kėdainių m.

P.S. Idealus variantas žmonėms norintiems gyventi pilnai autonomiškai, nepriklausyti nuo miesto šildymo sistemos ir turėti nuosavą nedidelį ūkelį

Skelbimas „Trijų kambarių butas, Kėdainių raj. Keleriškiai“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-01-08. Siūlome peržiūrėti naujausią „Butai“ turinį.

Nemokamai gaukite pranešimą apie naują turinį skiltyje Butai:
Komentarai
Loreta
Kėdainiai
Pasidalinkite šiuo skelbimu su kitais:
Skelbimo nr.:
157503
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
376
Atnaujintas:
2012-01-08 00:00
AKSI LT, UAB – kokybiškos tinklapių atnaujinimo, priežiūros, kūrimo paslaugos