Prabangus butas Šilainiuose

1 / 6 Prabangus butas Šilainiuose

Butas 101 kv.m. Baltų pr. 13, Šilainiuose, Kaune su nuostabiu miesto vaizdu ir puikiai išvystyta infrastruktūra – šalia „Maxima“, „Iki“ prekybos centrai, sporto klubas „Oazė“, Šilainių turgus ir poliklinika; jauniesiems Kauno gyventojams lopšeliai darželiai: Aušrinė, Gintarėlis, Vėrinėlis; „Ąžuolo“ katalikiška gimnazija, „Santaros“ vid. Mokykla. Iki centro tik 10 min kelio bet kokiu viešuoju ar asmeniniu transportu.
Butas yra naujos statybos name, šviesus ir labai moderniai įrengtas. Šildymas: autonominis – kolektorinis (maži šildymo kaštai), visame bute šildomos grindys, internetas, telefonas, televizija, domofonas. Į butą galima patekti tik su kodine kortele, todėl tai puikiausia apsauga nuo ilgapirščių.
Prabangūs tapetai iš UK, prestižinė vonios santechnika, vokiškas parketas. Butas parduodamas su dalimi baldų. Namo teritorija aptverta, yra apšvietimas ir stebėjimo kameros, automatiniai vartai.
Kaina – 127 537 eurų, 440 000 Lt

Daugiau pasiūlymų rasite mano puslapyje parduoduperku.lt/n/helena.

Pagrindinė informacija
Baldai
Buitinė technika
Kambarių skaičius
: 3
Šildymas
:
Autonominis
Ypatumai
Komentarai

BUTAS ParduoduPerku užsiregistravo 2010-03-26. Talpinamų skelbimų skaičius šiuo metu – 15. Paskutinį kartą portale lankėsi šiandien, 13 val. 47 min.

Pasidalinkite šiuo skelbimu su kitais:
Skelbimo nr.:
206261
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
3321
Atnaujintas:
2018-03-17 13:46