Bajorų užeiga
Vos 12 kilometrų nuo Vilniaus centro, Avižieniuose (Sudervės g. 10) įsikūręs viešbutis ir kavinė-baras „Bajorų užeiga“ puiki vieta ne tik pailsėti kartu su draugais ar šeima bet ir organizuoti mokymus, konferencijas bei kitus renginius.
Planuojantiems konstruktyviai padirbėti „Bajorų užeiga“ ideali vieta. Nors įsikūrusi ramioje aplinkoje, tuo pačiu „Bajorų užeiga“ visai netoli Vilniaus, o organizuojamus konferencijas ar seminarus paprasta suderinti su gurmaniškomis pertraukėlėmis restorane ar atsipalaidavimu saunoje, baseine.
Viešbutyje įrengta konferencijų salė su modernia įranga, talpina iki 50 asmenų. Salė puikiai tinka seminarams, vakarėliams, produktų pristatymams, posėdžiams ar kitiems susitikimams.
Viešbučio personalas pasirengęs - suderinti komfortą ir funkcionalumą. Jaukus interjeras bei šiuolaikiška įranga skirti tam, kad bet koks renginys taptų nepakartojamu.
Atsižvelgus į išskirtinius svečių pageidavimus, bus profesionaliai organizuotas bet koks priėmimas, banketas ar kitas renginys
Skelbimas „Bajorų užeiga“ paskutinį kartą atnaujintas 2011-03-10. Siūlome peržiūrėti naujausią „Įvairūs skelbimai“ turinį.