Sekimo įranga diMag DM-11 Jūsų turto saugumui!

Profesionalus transporto kontrolės įrenginys. Naudojamas laivuose, sunkvežimiuose, lengvuosiuose automobiliuose ir kitose transporto priemonėse.

diMag DM-11 turi galimybę perduoti ne tik savo koordinates, bet ir informaciją apie automobilio variklį (užvestas, neužvestas), durų atidarymą/uždarymą, signalizacijos suveikimą, kuro lygį bake…

Tuo atveju, kai dingsta mobilus ryšys, įrenginys vidinėje atmintyje gali išsaugoti iki 8000 įrašų, o kai ryšys atsiranda, visus duomenis išsiunčia GPRS ryšiu. Taip Jūs neprarasite svarbios informacijos.

Įrenginyje naudojamas gudrus algoritmas, kuris informaciją apie buvimo vietą ir sensorių parodymus kaupia pagal skirtingus kriterijus (kriterijai keičiami pagal vartotojo pageidavimą):

pagal nurodytą laiko intervalą (pvz. kas 10s)
pagal nuvažiuotą atstumą (pvz. kas 100 metrų)
pagal taškų išsidėstymo kampą (kol automobilis važiuoja tiesiai duomenys nėra kaupiami, kai pasuka į šoną – fiksuojama)
pagal išorinių sensorių duomenis
pagal mobilaus ryšio operatorių – atsiradus roaming’ui, įrenginys dirba pagal specialų scenarijų, užprogramuotą iš anskto
Išskirtiniai įrenginio parametrai:

Ypatingai mažas įrenginio dydis: 55×57×16mm
Universalus panaudojimas – maitinimo įtampa gali svyruoti 10-30V, todėl lengvai pajungiamas motoroleriuose, lengvuosiuose automobiliuose, sunkvežimiuose, vilkikuose, laivuose ir t.t.
Ekonomiškas duomenų perdavimas GPRS protokolu: koordinatės kaupiamos vidinėje įrenginio atmintyje ir nustatytu laiku perduodamos į serverį.
Skirtingi darbo scenarijai kai įrenginys dirba “namų” zonoje ir kai atsiduria užsienyje, arba kur “namų” operatorius nepasiekiamas.
Ypač jautrus GPS imtuvas, kurio kanalų skaičius viršija 49. Veikimo tikslumą taip pat sąlygoja išorinės GPS ir GSM antenos.
Paklaida

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Automobiliai:
1 / 1 Sekimo įranga diMag DM-11 Jūsų turto saugumui!

Skelbimas „Sekimo įranga diMag DM-11 Jūsų turto saugumui!“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-08-21. Siūlome peržiūrėti naujausią „Automobiliai“ turinį.

Komentarai
Skelbimo nr.:
168394
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
458
Atnaujintas:
2012-08-21 13:22