Aktyvus bei turiningas laisvalaikis ir vaikams ir suaugusiem

Aktyvus bei turiningas laisvalaikis ir vaikams ir suaugusiems! JŪSŲ ŠVENTĖS
Nuolat organizuojame įvairaus pobūdžio trumpalaikius ir ilgalaikius užsiėmimus vaikams bei suaugusiems už simbolinę kainą - nuo 20 Lt.
Kviečiame į kūrybinius ir šviečiamuosius, karinius ir skautiškus užsiėmimus; į sporto varžybas, ekskursijas, pramogas bei švęsti savo šventes, o taip pat siūlome daug kitų įdomios bei naudingos veiklos užsiėmimų: pvz.: didelė pasiūla žygių, žaidimų bei atrakcijų patalpose, lauke, gamtoje ir tiesiog mieste: pažintiniai, ekstremalūs, orientaciniai žygiai; gatvės žaidimai pėsčiomis, automobiliais, motociklais, dviračiais; žaidimai valtimis ar net jachtomis; proto ir logikos rungtynės ir t.t.
Norite išvykti į draugų gimtadienį, bet nežinote, kur palikti vaiką? Kreipkitės, ir, esame tikri, kad rasime Jums geriausią sprendimą. Net jei reiktų išvykti su nakvyne.
Kviečiame į ilgalaikius būrelius ir klubus.
Kontaktai: tel. Nr.: 864633422, el.p.: esuaktyvus@gmail.com, tapkim draugais internete: http://www.facebook.com/aktyvauslaisvalaikio.centras

Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Auginantiems vaikus:

Skelbimas „Aktyvus bei turiningas laisvalaikis ir vaikams ir suaugusiem“ paskutinį kartą atnaujintas 2012-09-09. Siūlome peržiūrėti naujausią „Auginantiems vaikus“ turinį.

Komentarai
Algis
Kaunas
Skelbimo nr.:
175299
Patalpino:
Profesionalas/verslas
Perskaitė:
319
Atnaujintas:
2012-09-09 19:24