sistemos skelbimai

Apsaugos sistemos, konsultavimas, projektavimas, montavimas

Kompanijos misija - aukščiausia teikiamų paslaugų kokybė, kryptingas įmonės verslo strategijos vykdymas ir individualūs sprendimai kiekvienam klientui. Mes žinome ko reikia, kad Jūsų turtas būtų apsaugotas, todėl prekiaujame tik aukštos kokybės, bei sertifikuota apsaugos įranga. Kompanijoje dirba sertifikuoti ir ilgametę patirtį turintys montuotojai. Kiekvienam pateikiame individualų sprendimą pagal konkrečius poreikius, įvertinant saugomo objekto dydį, specifiką ir išorinius faktorius.

Patirtis apsaugos sistemų rinkoje – 8 metai

Aštuonerių metų patirtis įgyvendinant įvairaus sudėtingumo techninius apsaugos sistemų sprendimus ir atsakingas darbas suteikia mūsų klientams kokybę ir išskirtinumą, kiekvienas sprendimas bus parinktas pagal konkretaus kliento poreikius. Klientams suteikiame įrangos ir montavimo darbų garantiją, bei profesionalų aptarnavimą, priežiūrą garantiniu ir po garantiniu laikotarpiu.

Viskas iš vienų rankų

Klientų patogumui teikiame viską ko reikia, kad būtų užtikrintas visapusiškas namų saugumas, komercinių patalpų saugumas. Prekyboje:

vaizdo stebėjimo kameros;

apsaugos signalizacijos;
gaisrinės signalizacijos;
praėjimo kontrolės įranga.

Sukomplektuosime individualius poreikius atitinkančią apsaugos sistemą, sutvarkysime reikalingus dokumentus, sumontuosime ir suteiksime sistemai ir darbams garantiją. Jums nereikės patiems rinktis iš gausybės asortimento, nereikės patiems gilintis kokius dokumentus sutvarkyti,nereikės sukti galvos - montuoti pačiam ar ieškoti specialisto. Mūsų komanda viską atliks profesionaliai ir greitai.

Jolanta

8 687 57379

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

1 sistemos skelbimų (-ai).

Užsiprenumeruokite naujausius skelbimus iš kategorijos sistemos skelbimai, jums nemokamai atsiųsime pranešimą el. paštu su naujais skelbimais, o šiuo puslapiu pasidalinkite su draugais:

Vidutinis peržiūrų skaičius: 35
Portale užsiregistravo: 2017-04-06