Šis skelbimas viešai nepublikuojamas ir matomas tik jums. Skelbimai gali būti nerodomi todėl, kad yra pasikartojantys ir/arba neatitinka minimalios kokybės rekomendacijų. Jeigu manote, jog įsivėlė klaida – praneškite skelbimų redaktoriui.

4 murkiantys traktoriukai ieško namų :-)

Nemokamai

4 traktoriukai jau dairosi naujų namų ;-) . Tik ši raina kvatro – turbo “technika” ieško ne ūkininkų laukų, o jaukių apartamentų, su glėbiu katiniškų žaislų, su lovomis, ant kurių nebus uždėta “veto” katinams, su žmonėmis, kurie nevaikšto susiraukę dėl "netikėtai" namuose nukritusio plauko, o tiesiog mokančių mylėti ir su šypsenomis dosniai dalijančių paglostukus murkliams :-) (Y)
Kačiukai (katytė Tita ir 3 katinėliai - Tukis, Topas ir Tofis) gimę 2023.04.27, nukirminti, sučipuoti, sterilizuoti bei paskiepyti kompleksine vakcina, tad šie nerealaus meilumo katinėliai jau visiškai pasiruošę kelionei į naujas šeimas (Y) . Katiniukai visi tvarkingi, naudojasi dėžute su kraiku, mieli, gražūs, linksmi ir žaismingi. Jei esate pasiruošę į savo namus priimti murkiantį draugą, jūsų pasirinkimui net keletas variantų - rainas, rainesnis rainiausias :-D, tad atvykite susipažinti ir išsirinkti, kuris labiausiai limpa jums prie širdies ;-)
Tel. 8 690 *****
Marijampolė

Visi mano skelbimai puslapyje diroma13

1 / 15 4 murkiantys traktoriukai ieško namų :-)
Nemokamai gaukite pranešimą kai bus patalpintas naujas skelbimas kategorijoje Dovanoja gyvūnus:
Traktoriukai
Marijampolė, Kalvarija
Skelbimus talpina nuo 2010 metų 06 mėn.
Skelbimo nr.:
280244
Patalpino:
Privatus asmuo
Perskaitė:
189
Atnaujintas:
2023-12-08 13:38